Facebook Google+ Twitter

Na majówkę w Puławach czas! Zobacz program

Majówka w Puławach i okolicach zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Imprez kulturalnych nie zabraknie, więc wolny czas można będzie spędzić bardzo różnorodnie. Poniżej praktyczne informacje.

Źródło: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/30/4c/4f9e663d239a5_o.jpg / Fot. (ˆ Archiwum NM /Dariusz Gdesz)Puławy

2 maja o godzinie 10 przy placu przed Urzędem Miasta odbędzie się IV Rajd Rowerowy Flagi. Trasa obejmuje przejazd z Puław do Kazimierza Dolnego, ścieżką rowerową. Na miejscu odpoczynek, poczęstunek.

3 maja w kościele pw. św. Józefa we Włostowicach odbędą się uroczystości patriotyczne, poprzedzone mszą świętą. Planowane jest złożenie kwiatów, okolicznościowe wystąpienia oraz program artystyczny "Nasze Pieśni Ojczyste".

Kazimierz Dolny

W dniach 1-5 maja odbędzie się II Majówka z Zajazdem Piastowskim czyli odbudujmy szkołę. Więcej informacji tutaj

3 maja w kościele farnym w Kazimierzu odbędzie się msza o godzinie 10:30 z udziałem pocztów sztandarowych i strażaków. Po mszy zaplanowano uroczystości z okazji 3 maja oraz program artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce.

Nałęczów

1 maja od godziny 11 przed budynkiem Nałęczowskiego Ośrodka Kultury popisy grup tanecznych i koncert Kapeli Nałęczowskiej

3 maja występ Zespołu Pieśni i Tańca "Jawor"

Janowiec

5 maja w sobotę odbędzie się "Majówka teatralno-muzyczna" oraz "Śmiechoterapia – przyjdą nieba łaskawsze". To wszystko w stodole z Wylągów na Zamku w Janowcu.

Uściąż

W Zagrodowowej Osadzie odbędzie się spektakl "O pyskatej Małgorzacie i diable Rokicie" w wykonaniu Teatru Lalek Muchomor z POK "Dom Chemika". Osada zaprasza również na godzinę 19, wtedy to odbędzie się "Potańcówka w stodole". Wejściówka do stodoły do koszt 10 zł.

Karczmiska

5 maja, o godzinie 17.30 rozpocznie się impreza "Wąskie tory-szerokie horyzonty". Zacznie się przejazdem kolejką na trasie Karczmiska-Polonówka- Karczmiska, a zakończy projekcją plenerową filmu Tomasza Budzyńskiego i Łukasza Jankowskiego – „Podróż na wschód”. Film oglądany będzie na ekranie, który zawiśnie na ścianie parowozowni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.