Facebook Google+ Twitter

Na Miss World reprezentować nas będzie studentka z Wolina

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2006-08-20 20:01

Miss Polonia 2006 została 25-letnia Marzena Cieślik z Wolina. Poza tytułem najpiękniejszej Polski dostała samochód seata altea i kolię wysadzaną brylantami. Marzena Cieślik ma już na koncie tytuł Miss Ziemi Zachodniopomorskiej.

fot. PAP Jest studentką V roku ekonomii. Ma 176 cm wzrostu i wymiary 88-62-88. Lubi oglądać filmy, zwłaszcza Woody’ego Allena. Na finałowe pytanie o to, czym Polacy mogą się pochwalić odpowiedziała – na pewno otwartością.

W trakcie gali Miss Polonia, która odbyła się w sobotni wieczór w Sali Kongresowej o nagrody walczyło 20 dziewcząt, wybranych w eliminacjach. Niemal każda z nich miała na sali własną grupę fanów, którzy w trakcie jej prezentacji klaskali i wznosili okrzyki zachęcające ją do walki o tytuł Miss. Najgłośniej klaskali „kibice” olsztynianki. Fani Miss Warszawy siedli przy samej scenie i przez całą galę trzymali połyskujące kartony wycięte w kształcie korony z jej numerem – 13.

Tytuł I vice Miss i wycieczkę do Meksyku otrzymała Dorota Gawron z Warszawy, która trafiła do konkursu z „dziką kartą”. Na pytanie finałowe, co mogłoby być symbolem Polski odpowiedziała, że Kraków – ponieważ ma wiele zabytków wpisanych na listę UNESCO i piękny rynek. Tytuł II vice Miss przypadł Judycie Mojżesz z Rybnika, a tytułu miss foto oraz posiadaczki najpiękniejszych włosów zdobyła Dominika Brzeska z Wrocławia.

Ceremonię prowadziła Beata Sadowska i Marcin Prokop, a oprawę muzyczną, poza orkiestrą, zapewniły występy zespołów Golec uOrkiestra, Blue Cafe i Carpe Diem oraz Kasi Cerekwickiej. W 12 osobowym jury konkursu zasiedli m.in. prezes TVP Bronisław Wildstein i prezenterka Grażyna Torbicka, aktor i reżyser Jan Machulski, aktorka Grażyna Szapołowska, Aneta Kręglicka – Miss World ’89, Ewa Wachowicz – Miss Polonia ‘92 oraz dziennikarze sportowi Przemysław Babiarz i Włodzimierz Szaranowicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.