Facebook Google+ Twitter

Na narty do Szczyrku. Wyciąg Biały Krzyż już działa

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-11-27 14:33

Amatorzy białego szaleństwa już mogą poszaleć na stokach w Beskidach.

Amatorzy białego szaleństwa już na stokach w Szczyrku. / Fot. ks. Jan ByrtJuż dzisiaj pojawili się na stokach pierwsi amatorzy białego szaleństwa. Nowy sezon narciarski rozpoczęty. W czwartek na Przełęczy Salmopolskiej przy trasie wyciągu Biały Krzyż, ruszyła pierwsza armatka do produkcji śniegu. Wyciąg jest gotowy na przyjęcie narciarzy.

Należy pamiętać, że osoby w wieku do 15 lat podczas jazdy na nartach i snowboardzie muszą mieć na głowach ochronne kaski. Powinni dopilnować tego obowiązku rodzice, opiekunowie lub instruktorzy. Solidny kask naprawdę może uratować życie.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Dzisiaj porządnie popadało link

Komentarz został ukrytyrozwiń
deskarz
  • deskarz
  • 02.12.2010 12:27

Jak z dojazdem od strony szczyrku? czy konieczne są łańcuchy? Mam nadzieję, że nie...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan ze Szczyrku
  • Jan ze Szczyrku
  • 29.11.2010 17:23

zapomniałem dodać że noclegi są we wszystkich Parafiach
a oto dokładna stronka
www.luteranie.pl/szczyrk
jan

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan ze Szczyrku
  • Jan ze Szczyrku
  • 29.11.2010 17:21

Zapraszam tanie noclegi w Parafiach w Szczyrku
www.luteranie.pl
polecam
ks jan

Komentarz został ukrytyrozwiń
Biały Krzyż
  • Biały Krzyż
  • 28.11.2010 20:51

No zastanowię się nad rejestracją ;] Dzisiaj narciarze zawitali i to nie w małych ilościach. Śnieg ma sypać w nocy, także go nie będzie brakować. W tygodniu wyciąg czynny. Zapraszamy.

A co do kwater to podaję numer : 338179302 - kwatery zaraz przy wyciągu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Google wszystkie pokażą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin P
  • Marcin P
  • 28.11.2010 11:37

Może zna ktoś jakieś ciekawe i godne polecenia kwatery z okolic Białego Krzyża :) ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Biały Krzyż
  • Biały Krzyż
  • 27.11.2010 21:23

Pani Grażyno. Czynny jest wyciąg talerzykowy, a nie orczykowy. Warunki dobre. O sprzęt nie należy się obawiać, ponieważ stok jest wyczyszczony z kamieni a pokrywa śnieżna jest spora ;] także serdecznie zapraszamy !! ;) A startujemy około godziny 9 ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojtek Sabo
  • Wojtek Sabo
  • 27.11.2010 20:20

Grazyno -> mam taka chcice od wrzesnia ze i tak sie tam jutro pojawie, tylko od ktorej bedzie mozna posmigac? przyjechac na 8 czy na 10?