Facebook Google+ Twitter

Na naukę nigdy nie jest za późno

Każdy wiek jest dobry, by się uczyć. Pan Ryszard Krawczyk z okolic Sandomierza wciąż pogłębia wiedzę na temat grafiki komputerowej. Jest jedną z osób, które udowadniają, że na naukę nigdy nie jest za późno.

"Kraina fantazji"Ryszarda Krawczyka. / Fot. Ryszard KrawczykGrafika Ryszarda Krawczyka. / Fot. Ryszard KrawczykTrudno uwierzyć, że dorosły człowiek, który nigdy wcześniej nie miał nic wspólnego z internetem i z komputerem, uczy się różnych rzeczy, na przykład grafiki komputerowej.Ludzie z pasją, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Świat plastycznych fantazji Ryszarda, ma w sobie wiele uroku, daje radość innym i to jest piękne, i warto o tym napisać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

http://www.razem-mozemy-wiecej.com.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne grafiki! Szkoda, że nie maich tu więcej:(. Jestem trochę zachłanna w tym względzie, ale one mają coś w sobie przyciągającego. Trudno to nazwać, zawarta w nich jest mądrość życiową i zmysł obserwacyjny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beatko,nie raz miałam okazję podziwiać talent Rydzarda.Jestem pod wrażeniem.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jolu oczekuje na ukazanie tego co już zrobiłaś:)ok?:-))
Talent jest gdzieś ukryty głęboko w środku nas samych..powinien wyplynąć,bez względu na czas..:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie za to przybliżenie piękna!
A przy okazji, też uważam, że na naukę nigdy nie jest za póżno, sama jestem tego najlepszym przykładem, wprawdzie bez tak wspaniałych rezultatów, ale i tak jestem z siebie dumna :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety byłam zmuszona wybrać,jedynie parę grafik z kolekcji Ryszarda Krawczyka,a jest ich wiele i każda z nich ma"swoja magię"..daje innym wiele radości.Grafiki Krawczyka-kompozycje"mozajki"dają efekt wchodzenia w świat baśni..piekne..Dziękujęautorowi grafik za pozwolenie zamieszczenia ich w Wiadomosciach 24pl.Pozdrawiam z tego miejsca i oczekuję na kolejne:-))Sandomierz jest zapewne dumny z talentu Pana Ryszarda..nie dziwie się..:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.