Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17847 miejsce

"Na nudę teraz nie narzekam" - wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan

Śpiewająca aktorka. Popularność zdobyła jako "blondynka z reklamy Play". Szturmem podbija warszawskie teatry. Wkrótce zobaczymy ją także w kilku serialach. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Barbara Kurdej–Szatan.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Barbara Kurdej–Szatan / Fot. W24Od dziecka lubiła występować. "Rodzice wspominają, że zawsze dużo śpiewałam i chciałam na siebie zwracać uwagę" - przyznaje Barbara Kurdej-Szatan. W związku z tym już w wieku kilku lat zaczęła chodzić do szkoły muzycznej, gdzie grała na fortepianie i wiolonczeli. Równocześnie śpiewała w dziecięcym chórze "Legenda", później w Opolskim Studio Piosenki, aż w końcu trafiła do chóru gospel, z którym występuje do dziś. Jednak pod koniec liceum wpadała na pomysł, żeby spróbować swoich sił na egzaminach do szkoły teatralnej.

Już na czwartym roku studiów w krakowskiej PWST dołączyła do zespołu Teatru Nowego w Poznaniu. "Z jednej strony byłam w szoku i bardzo się z tego cieszyłam, a z drugiej - nigdy nie wiązałam swojej przyszłości z tym miastem" - wyznaje Barbara Kurdej-Szatan. Pierwszym spektaklem, w którym zagrała na tamtejszej scenie był "Sen nocy letniej" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. "Do dziś jest to jedna z moich ulubionych sztuk, w których miałam przyjemność wziąć udział" - przyznaje aktorka. Po trzech latach pracy w poznańskim teatrze okazało się, że jest w ciąży i postanowiła przeprowadzić się do Warszawy, gdzie zaczął się nowy rozdział w jej życiu.

Aktorka i wokalistka Barbara Kurdej - Szatan gościła w redakcji W24 / Fot. W24Najpierw razem z zespołem Soul City wzięła udział w programie "X-Factor", później zaczęła grać w spektaklu "Deszczowa piosenka" na deskach Teatru Roma, aż w końcu okazało się, że wystąpi w reklamach sieci komórkowej Play. "Na castingi do reklam chodziłam od zawsze" - przyznaje aktorka. Nie spodziewała się jednak, że tym razem udział w serii telewizyjnych spotów tak mocno namiesza w jej życiu. Polacy zachwycili się "blondynką z Play’a" i z dnia na dzień jej nazwisko stało się jednym z najgorętszych tego sezonu.

Szturmem zdobywa kolejne role w spektaklach teatralnych i serialach. Obecnie gra w trzech sztukach - "Deszczowej piosence", "Old love" w Teatrze Kamienica oraz "Zagraj to jeszcze raz, Sam" na deskach Teatru 6. Piętro. Już wkrótce będzie można ją oglądać w przedstawieniu "Ale musicale!", a także w nowej sztuce dla dzieci "Bromba w sieci". Barbara Kurdej-Szatan niebawem pojawi się także na szklanym ekranie w serialach "Pierwsza miłość" oraz "M jak miłość".

Obejrzyj cały wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.