Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26038 miejsce

Na otwarcie Stadionu Narodowego nie wejdziesz z aparatem fotograficznym

Dziś w stolicy otwarcie Stadiony Narodowego. Okazuje się, że jednak nie wszyscy, którzy chcieli dostać się na obiekt, zostali wpuszczeni przez ochronę.

Na stadion nie zostali wpuszczone osoby, które miały ze sobą aparat fotograficzny o rozdzielczości większej niż 5 mln megapikseli. / Fot. Przemysław Jahr, Domena publiczna http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Stadion_Narodowy_w_Warszawie_20120122.jpg&filetimestamp=2012012407182Na stadion nie zostały wpuszczone osoby, które miały ze sobą aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości większej niż 5 mln megapikseli. Sprzętu nie można było zostawić w depozycie.

Organizatorzy powoływali się na zapis w regulaminie. Niewiele osób jednak zapoznało się z nim. Niektórzy nie dawali za wygraną i kłócili się z ochroniarzami. Jedna z kobiet skarżyła się, że przyjechała na otwarcie stadionu z Niemiec i nie mogła wejść tylko dlatego, że miała ze sobą aparat - podaje TVN Warszawa.Problemy pojawiły się także przy wydawaniu akredytacji dziennikarskich. Część z nich się zagubiła, a dziennikarze musieli czekać na wyrobienie nowych.

Stadion został otwarty dla zwiedzających o 14. Do godziny 20. koncertować będzie Zakopower, Coma czy Lady Pank. O 20. imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Jefe
  • Jefe
  • 30.01.2012 09:38

"5 mln megapikseli" - to będzie jakieś 5 000 000 000 000 pixeli nie widziałem jeszcze takiego aparatu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakie to jest głupie... Przecież powyżej 5M to są teraz aparaty w telefonach komórkowych... Ostatnio mam coraz silniejsze wrażenie, że nasz kraj tonie w idiotyzmach...

Komentarz został ukrytyrozwiń
TDK
  • TDK
  • 30.01.2012 01:50

BO STADION JEST Z BIEDRONKI !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak były problemy przy identyfikatorach medialnych. Boże, dawno takiego nieogarnięcia nie widziałem. 40 minut czekać po odbiór akredytacji <facepalm> Mojej np. nie było o.0

Komentarz został ukrytyrozwiń
 J23
  • J23
  • 29.01.2012 21:59

Hej wy tabliczkowi !!! a akredytację mieliście ? Jak można było takie figury zatrzymać i nie zrobić wyjątku .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek Chorążewicz Dzisiaj 21:32
Czyżby debilizm był epidemią w dzisiejszych czasach?
==================================
Nie to nie jest epidemia debilöizmu. W Polsce i na emigracji sa miliony myslacych, przedsiebiorczych, dobrze wyksztalconych Polakow. Niestety system jest taki, ze na kluczowe stanowiska wybiera sie selektywnie niedoukow i wszelkiego rodzaju odpady. Dochodzi do sytuacji, ze w Toronto jest wiecej polskich gazet niz w Warszawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy publiczne wydarzenia powinny być obejmowane takimi zasadami? Są z założenia publiczne i już. Oczywiście właściciel obiektu może sobie nie wpuszczać nawet osób w zielonych kurtkach jak niema ochoty. A co do przecieku czyichś zdjęć do Internetu to tak czy inaczej pewnie była tam cała masa akredytowanych reporterów to i zdjęć i filmów jest pełno - część z nich w sieci.
Róbmy tak dalej a dowiemy się tylko tyle co telewizja pokaże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.01.2012 21:40

ACTA czuwa!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem, że to jakiś żart...
Faktycznie, przecież to obiekt strategiczny... Sytuacja jako żywo z komuny wyjęta. Zatoczyliśmy koło. Teraz tylko patrzeć, jak powrócą tabliczki o zakazie fotografowania tych zdezelowanych obiektów kolejowych w małych miejscowościach.
Czyżby debilizm był epidemią w dzisiejszych czasach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariusz Michalak Dzisiaj 18:46
Nie rozumiem zaistniałej sytuacji. W takim razie każdy kto ma aparat w telefonie powyżej 5 mpx (a o to w dzisiejszych czasach nie tak trudno) też nie powinien zostać wpuszczony. Czemu akurat 5, a nie 4 czy 6? Stadion został wybudowany za publiczne pieniądze, a taka wtopa na samym otwarciu. Strach pomyśleć co będzie w czerwcu.
===========================
Dla mnie jest to natomiast doskonale zrozumiale. Jest to efekt rzadow wszechobecnego dziadostwa, bazujacego na fundamencie niedouctwa. Prosze spojrzec od gory: Prezydent nie potrafi bezblednie napisac nawet jednego zdania po Polaku i sie w ogole nie zenuje, tylko epatuje niedouctwem. podobnie jak dopuszczeni do wladzy, ktorzy zarzadzaja stadionem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.