Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29038 miejsce

Na pieczonego dzika, muzykę myśliwską i dworską do Radziejowa

Radziejów zorganizuje ciekawą imprezę. Będzie na niej sporo dobrej, ba, unikatowej muzyki myśliwskiej i dworskiej, której rytmy będą towarzyszyć pieczeniu i konsumpcji dzika. W wolnej chwili można będzie obejrzeć fotografie.

Dom Kultury w Radziejowie / Fot. Karol SzmagalskiRadziejów 21 listopada br. ma stać się miejscem niezwykle ciekawie zapowiadającej się imprezy związanej z łowiectwem - „Pojedziemy na łów". Dom Kultury w Radziejowie zadbał o dobrą muzykę - zaprosił Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych Capelli Zamku Rydzyńskiego Blaszanych (dwie trąbki, róg, puzon i tuba). Zespół ten zaprezentuje koncert muzyki myśliwskiej i dworskiej.

oj będzie tu pieczenie dzika / Fot. Karol SzmagalskiKwintet Instrumentów Dętych Blaszanych Capelli Zamku Rydzyńskiego Blaszanych to zespół wywodzący się z Poznania. Poza koncertami w kraju i za granicą, występuje w radiu i telewizji oraz bierze udział w licznych festiwalach. Capella jest w Polsce jedynym profesjonalnym zespołem grającym na naturalnych instrumentach dętych blaszanych: rogach myśliwskich, trąbkach sygnałowych i fanfarowych. Capella proponuje muzykę na każdą okazję: renesansu i baroku, patriotyczną i wojskową, myśliwską popularną i rozrywkową, od walca po Beatlesów.

Występ zespołu nie będzie jedyną atrakcją tego spotkania. W pomieszczeniach Domu Kultury będzie można zobaczyć interesujące fotografie będące plonem Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej im. Włodzimierza Puchalskiego.

Gwoździem programu, jak zapowiadają organizatorzy, będzie pieczony dzik. Niewątpliwie tradycyjnie przyrządzony i smakowity. Myślę, że warto tam zajrzeć. Posłuchać muzyki, obejrzeć fotki, pokosztować dzika. Zgodnie z afiszem impreza rozpocznie się od godz. 16.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czekamy na fotorelację z imprezy.
Interesująca tematyka zawarta w pana galerii. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.