Facebook Google+ Twitter

Na planie "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-05-16 13:44

Wojciech Smarzowski, znany i ceniony reżyser m.in. "Róży", "Wesela" czy "Drogówki", tworzy kolejny film, tym razem na podstawie nagrodzonej NIKE powieści Jerzego Pilcha. "Pod Mocnym Aniołem" będzie mieć premierę w 2014 roku.

 / Fot. print screen / youtube.plJuż dziś możemy przenieść się na plan filmu i zobaczyć, jak przygotowywany był film, w jakich warunkach kręcono sceny. Smarzowski opowiadając krótko o nowej produkcji mówi, że ważne było dla niego pokazanie, czy można wytrzeźwieć dla drugiej osoby, ważniejsze niż sam wątek miłosny między głównymi bohaterami.Bohaterem "Pod Mocnym Aniołem" jest Jerzy (Robert Więckiewicz), pisarz i nałogowy alkoholik. Widz poznaje go w momencie, w którym zaczyna wierzyć, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się bowiem w młodej dziewczynie (Julia Kijowska). Nie wytrzymuje jednak długo. Pewnego dnia Jerzy idzie prosto do baru "Pod Mocnym Aniołem" i upija się. Potem kupuje alkohol w nocnym, wraca do swojego mieszkania, gdzie kontynuuje picie. Trafia do szpitala, skąd zostaje skierowany na odwyk. Tam poznaje innych alkoholików i ich historie. Czy zerwie z nałogiem?

W filmie występują również m.in.: Jacek Braciak, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Iwona Wszołkówna, Iwona Bielska, Krzysztof Kiersznowski.

Masz ochotę obejrzeć dobry film wieczorem w telewizji? Nie wiesz, co jest emitowane? Sprawdź aktualny program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na ten temat już był materiał Kraków. Przedpremierowy pokaz filmu "Pod Mocnym Aniołem"( poprzednia nazwa Film Pod Mocnym Aniołem , który ukazał 14.05.2013

Czytaj więcej: link

To bardzo dobrze, że wiele osób promuje tą jeszcze nie dokończoną produkcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.