Facebook Google+ Twitter

Na plażę w El Klapkach, czyli wakacyjna promocja El Sol!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-30 12:47

Do idealnych wakacji nad morzem potrzebne są słońce, muzyka i dobre wino. No, może jeszcze… klapki. Kupując wybrane wino El Sol z promocyjną zawieszką, otrzymasz je w prezencie! Plażowanie z El Sol to pełnia smaku i radości życia!

Słońce, zabawa, relaks – z tym wszystkim kojarzą się wakacje i takie jest też wino El Sol. Dojrzałe w południowym słońcu winogrona zapewniają mu łagodny, pełny i wyjątkowo owocowy smak, a nam pozwalają cieszyć się życiem, jakby lato miały trwać wiecznie. W tym sezonie na plaży nie może zabraknąć El Sol, które zapewnia nie tylko optymizm i spontaniczną radość, ale również klapki!

W wakacje marka El Sol rozda 50 tys. El Klapek – męskich i damskich w gorących, energetyzujących kolorach: żółtym i czerwonym. Mechanizm promocji jest prosty. Wystarczy kupić wino El Sol z zawieszką promocyjną, a następnie udać się do jednego z 250 saloników Kolporter na terenie całego kraju, pokazać paragon i wymienić zawieszkę na wybrany model El Klapek! Lista saloników objętych promocją, a także regulamin akcji dostępny jest na stronie www.el-klapki.pl. Promocja trwa od 15 lipca do 15 września br.

BOXACH, czyli specjalnych strefach rozrywki, które w sezonie wakacyjnym powstaną w najbardziej kultowych miejscowościach turystycznych: Mielnie, Kątach Rybackich, Łebie, Władysławowie i Ustce. W tych tętniących radością życia miasteczkach przez całe lato na turystów czeka mnóstwo zabawy, muzyki najlepszych DJ-ów, dedykowanych promocji i animacji. Do każdej zakupionej Nad morzem natomiast, wina El Sol będzie można znaleźć w EVENT w EVENT BOXACH butelki wina dołączana jest nagroda. Oprócz El Klapek do rozdania czekają też frisbee – dla wszystkich miłośników aktywnego odpoczynku bądź coolery – idealne do zmrożenia win na plaży.

Więcej szczegółów na stronie www.el-klapki.pl
(Kuznia Pr)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.