Facebook Google+ Twitter

Na Psim Polu we Wrocławiu trwa budowa centrum TK Maxx

Na powierzchni ponad 25 tysięcy metrów kwadratowych powstaje na Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej nowoczesne centrum dystrybucyjne TK Maxx.

Budowane hale to szansa na zatrudnienie / Fot. Marek Bachorski-RudnickiDo końca 2016 roku zatrudnienie znajdzie tu ponad 1000 osób.

TK Maxx to sieć sklepów detalicznych pracujących według koncepcji „off-price”, czyli oferuje produkty w cenach nawet do 60 proc. taniej i może poszczycić się 13 sklepami na terenie naszego kraju. Do końca tego roku sieć planuje 17 placówek.Budowane hale to szansa na zatrudnienie / Fot. Marek Bachorski-RudnickiBudowane hale to szansa na zatrudnienie / Fot. Marek Bachorski-RudnickiObecnie firma wykorzystuje obiekty magazynowe przy ulicy Granicznej o powierzchni 6 tysięcy metrów kwadratowych i zatrudnia 140 pracowników. W nowym centrum przy ulicy Kiełczowskiej zatrudnienie początkowo znajdzie 100 osób a do końca 2016 roku, gdy centrum przejmie wszystkie planowane funkcje zatrudni kolejne 1000 osób. Już rozpoczął się nabór na stanowiska menedżerskie.

Budowane hale to szansa na zatrudnienie / Fot. Marek Bachorski-Rudnicki
Co ciekawe obiekt powstaje przy wykorzystaniu rozwiązań ekologicznych, który obejmuje systemy ogrzewania i chłodzenia geotermalnego, magazynowania wody deszczowej w specjalnym zbiorniku retencyjnym oraz wykorzystania paneli słonecznych do podgrzewania wody. Budowa centrum dystrybucyjnego ma zakończyć się wiosną przyszłego roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.