Facebook Google+ Twitter

Na rowerze z Nowogardu do Wojcieszyna. Zdjęcia

Celem mojej wyprawy jest zbadanie kolizyjności ruchu drogowego na obwodnicy Nowogardu pod miejscowością Wojcieszyn. Po drodze napotkałem niezwykłe niespodzianki. Zapraszam do fotorelacji.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zanieczyszczenia z oczyszczalni ścieków widać na roślinach dwadzieścia centymetrów ponad poziomem wody. Niezbity dowód na wypuszczanie osadów z oczyszczalni ścieków. Wio, do Morza Bałtyckiego.Fot. Piotr Wierzbicki
Zanieczyszczenia z oczyszczalni ścieków widać na roślinach dwadzieścia centymetrów ponad poziomem wody. Niezbity dowód na wypuszczanie osadów z oczyszczalni ścieków. Wio, do Morza Bałtyckiego.
Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
slask.naszemiasto.pl


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Spostrzeżenia na pewno są; galerię można podzielić na trzy części: a. zgubna działalność człowieka na środowisko naturalne. Tutaj jest jeszcze wiele do zrobienia w terenie: - Przede wszystkim trzeba zamknąć firmę wylewającą ścieki do rzeki! B. Przyroda -bluszcz natura - odczucia piękna rowerzysty;)) ale i zaniedbanie drzewostanu. C. sytuacja na drogach w kraju - bez komentarza. Szerokiej drogi Panie Piotrze! (na rowerze oczywiście)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przygnębiające..., wyrazy ubolewnia ludziom i środowisku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* za spostrzegawczość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.