Facebook Google+ Twitter

Na skrzydłach jak Nick Vujicic. W księgarniach jest już książka o znanym mówcy motywacyjnym

„Na skrzydłach jak Nick Vujicic” to książka o wyjątkowym człowieku, który nigdy nie stracił nadziei, a dodatkowo daje tę nadzieję innym, motywując ich do działania. Bohaterem książki jest trzydziestodwuletni Nick Vujicic - najbardziej znany na świecie mówca motywacyjny.

 / Fot. Materiały prasoweZ niewiadomych przyczyn urodził się bez obydwu rąk i nóg, z małą stopą z dwoma koślawymi palcami. Chociaż jako dziecko nie potrafił zaakceptować tego, że tak bardzo różni się od innych (przeżywał depresję i miał nawet próbę samobójczą) w wieku lat piętnastu odnalazł duchową równowagę i zaczął coraz bardziej przekraczać bariery własnych niemożliwości.

Uprawia sporty. Ze swoim radosnym, pełnym humoru, przesłaniem motywacyjno-chrześcijańskim podróżuje po całym świecie. Spotyka się z prezydentami państw, parlamentarzystami, biznesmenami i przede wszystkim ze zwykłymi ludźmi czy z zepchniętymi na margines społeczeństwa (więźniami, bezdomnymi, narkomanami, prostytutkami, dziećmi ulicy).

Inspiruje wszystkich: młodych i dojrzałych wiekiem, wykształconych i ludzi prostych, zdrowych i chorych, mocnych i słabych. 30 kwietnia przemawiał do prawie 30 tysięcy Polaków na stadionie w Poznaniu. Autorka książki "Na skrzydłach jak Nick Vujicic" spotkała się z nim osobiście. Od wielu lat zaangażowana jest w tematykę niepełnosprawności (wolontariat na rzecz osób niepełnosprawnych, praca w szkole integracyjnej) i motywacji chrześcijańskiej. Współpracuje z kilkoma tygodnikami i miesięcznikami dla których pisze artykuły. Na co dzień pracuje jako nauczycielka języka angielskiego i lektorka w szkole językowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.