Facebook Google+ Twitter

Na ul. Opolskiej w Poznaniu eksplodowało auto

Współautorzy: Barbara Chocianowicz-Markiewicz

Około godz. 22.30, w pobliżu baraków na ul.Opolskiej, doszło wczoraj do eksplozji samochodu osobowego. Wkrótce płonący pojazd został ugaszony przez jednostki straży pożarnej. Przyczyny wybuchu wyjaśnia policja.

Strażacy rozpoczynają akcję gaśniczą. / Fot. Barbara ChocianowiczStrażacy upewniają się, czy auto zostało dobrze ugaszone. Zarówno wewnątrz kabiny jak i pod maską. / Fot. Barbara ChocianowiczEksplozję usłyszeli ludzie mieszkający w pobliżu i to oni powiadomili straż pożarną. Jak opowiada jeden z sąsiadów, głośny wybuch odwrócił jego uwagę od oglądania telewizji. Kiedy podszedł do okna, zobaczył płonący samochód i natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków z ul. Hetmańskiej oraz z ul. Czechosłowackiej.

Po krótkiej i sprawnej akcji strażacy zdusili płomienie. Auto spłonęło jednak doszczętnie. Jak poinformował Wiadomości24.pl aspirant sztabowy Przemysław Wyraczewski, dowódca jednostki Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, przyczyny wybuchu, po oględzinach miejsca zdarzenia oraz kontakcie z właścicielem pojazdu, będą wyjaśniali policjanci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.