Facebook Google+ Twitter

Na Walentynki kwiaty, biżuteria lub seksowna bielizna

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-02-13 09:19

W tym roku kobiety na Walentynki otrzymają kwiaty, biżuterię lub seksowną bieliznę. Dla mężczyzn najlepszym prezentem będzie wieczór sam na sam ze swoją drugą połówką – takie są wyniki badania przeprowadzonego przez internetową porównywarkę cen Nokaut.pl.

Święty Walenty przed swoją egzekucją, która odbyła się 14 lutego, napisał list do ukochanej, kończąc go słowami „Od Twojego Walentego”. Święty z pewnością nie przypuszczał, że dzień jego egzekucji w przyszłości stanie się świętem zakochanych, a kartki walentynkowe będą sposobem wyrażania skrytych uczuć - sympatii czy miłości. Obecnie Walentynki obchodzone są praktycznie na wszystkich szerokościach geograficznych i z każdym rokiem przybywa zwolenników tego święta.

Internetowa porównywarka cen Nokaut.pl, już po raz kolejny przeprowadziła ankietę wśród swoich użytkowników, która miała odpowiedzieć na pytanie jak obchodzimy 14 lutego. W celu uzyskania pełniejszego obrazu preferencji użytkowników serwisu, przeanalizowano również wyszukiwania i porównania ofert związanych z Walentynkami.

Z ankiety wynika, że w tym roku aż 78,7 proc. badanych planuje sprawić niespodziankę bliskiej osobie. W 2007 roku 61 proc. ankietowanych udzieliło takiej odpowiedzi, więc wyraźnie daje się zauważyć wzrost popularności święta zakochanych. Podkreślić należy fakt, że 53,7 proc. osób z badanej grupy nie dostało prezentu rok temu, przy czym podobny odsetek zapytanych, wynoszący 54,8 proc., kupił prezent walentynkowy w 2008 roku.

Najwięcej badanych, bo aż 43,2 proc., 14 lutego przekaże bliskiej osobie podarunek, dla 18,7 proc. najlepszym prezentem będzie spędzenie tego wieczoru we dwoje, 9 proc. wybierze się na kolację, a 7,8 proc. zdecyduje się na wyjście do kina lub teatru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.