Facebook Google+ Twitter

Na walentynki najlepsze są brylanty

Choć walentynki zawsze przypadają 14. lutego, w tym roku zdarza się to w szczególnie zimową porę. Niskie temperatury i zwały otaczającego nas śniegu już tylko zagorzałych narciarzy napawają optymizmem. Każdy z nas poszukuje odmiany.

 / Fot. Garnitur biżuterii firmy CablecarMotywu serca na pewno nie zabraknie w ofercie marek biżuteryjnych. Kontur, kształt i rysunek serca będące synonimem uczucia od zawsze jest w ofercie jubilerów, którzy starają się trafić w potrzeby nabywców. W walentynkowym czasie są one jeszcze bardziej eksponowane.

Ciekawą propozycją są kolekcje firm jubilerskich, które motyw serca potrafią wpleść i zaakcentować w swoich tradycyjnych i jednoznacznie rozpoznawalnych wyrobach. W firmie Chopard muszą to być tańczące diamenty. Wysokiej jakości brylanty zamknięte między dwoma szafirowymi szkiełkami, przy najdrobniejszym ruchu rozpoczynają swój iskrzący odblaskami światła, radosny taniec. Jedną z najnowszych kolekcji marki Chopard jest Happy Hearts, w której tradycyjną oprawę  / Fot. Biżuteria firmy Chimentoz tańczącym brylantem otacza większy kontur w kształcie serca.

W firmie Cablecar, słynącej z naszyjników z opatentowanym systemem zmiany ich długości, także zaadoptowano motyw serca. W kolekcji Cirde dwa elementy centralne naszyjnika wykonane są właśnie w takim kształcie. Kontur serca dekorowany brylantami jest także powielony w pozostałych elementach biżuteryjnego garnituru pierścionku i kolczykach. Oczywiście kolekcja jest wykonywana  / Fot. Tańczące Brylanty firmy Chopardtak w białym, jak i żółtym złocie.

Znana z niekonwencjonalnych wzorów i wysokiej technicznej jakości wyrobów włoska marka Chimento, w kolekcji Romantica motyw serca poddała artystycznym deformacjom. Biały i czarny agat, żółte, różowe i białe złoto oraz różnokolorowa brylanty, przy wysokim kunszcie jubilerów umożliwiły wykonanie niepowtarzalnych wzorów biżuterii. Wszystkie powyższe modele są oczywiście szczególnie akcentowane teraz, w okresie wiosennego rozbudzenia i czasu walentynek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

> Choć walentynki zawsze przypadają 14. lutego, w tym roku zdarza się to w szczególnie zimową porę.

Dla tego lepiej obchodzic rodzima Noc Kupały - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.