Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Coming out pani profesor

Wśród nieustającego międlenia komentatorów, którzy jedno zdanie wypowiedziane przez polityka jakiejkolwiek opcji obracają jak skrzydłami wiatraka, dopóki wiatr nie zmieni kierunku dominuje ostatnio wielkie rozważanie niesłychanie ważkiego - bo innych nie czyni - oświadczenia pana Kaczyńskiego, o istnieniu listy osób zagrożonych, które publicznie wygłosił.

Ścisle tajne / Fot. Derbeth CC-BY, GFDLPrezes wygłaszać musi nieustannie, bo to już rodzaj nieuleczalnego uzależnienia. Oświadczenie padło w kontekście śmierci słynnego generała, który nie pogodził się z postępującą alienacją towarzyską, niepowodzeniami biznesowymi i problemami zdrowotnymi, które przebijają przez delikatne wypowiedzi jego przyjaciół.

Ale – niechże generał spoczywa w pokoju, bo wspominam o nim wyłącznie dlatego, że jego śmierć pozwoliła wiecznemu prezesowi znowu huknąć w mikrofon. Tym razem wiedzą o tajemniczej liście, przekazanej mu przez równie tajemniczą damę. Lista miała zawierać osoby - ogólnie rzecz nazywając
- niewygodne dla władzy i przeznaczone do uciszenia z powodu zawartych w głowie wiadomości. Wiadomości ważnych i niewygodnych dla władzy.

Sugestie zawarte w tego rodzaju wypowiedziach, czynionych przy okazji wydarzeń autentycznych, są specjalnością faceta, który na polu mieszania w głowach, zajmuje, zaraz po Rydzyku, drugie miejsce w kraju. Tym razem jednak przedobrzył na tyle, że się tą jego „listą osób” zainteresowała prokuratura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Bóg zapłać Dobra Kobieto - moja imienniczko - balsamować będę póki sił starczy; ja też dzięki temu nie mam wrzodów ani nawet kurzajek.
Hasło na dziś i jutro:
Zdrowa jak rybka będziesz, kiedy stresa się pozbędziesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 30.06.2012 23:36

: ))) + 5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na temat prezesa i ,,czerwonoustej" pani nie będę się wypowiadać, bo lekarz zabronił mi się denerwować! Uwielbiam czytać artykuły pani Jadwigi - działają na mnie jak balsam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Grzegorz Wasiluk 28.06.2012 13:05 -
nie wykluczam, że wyznawcy teorii, o których Pan wspomina, zafascynowali się w młodości metodą wykrywania przestępstw w trakcie gry na skrzypcach pod wpływem ulotnego zapachu perfum damy, która wczoraj przejechała obok Sherlocka Holmesa.
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś myślałem, że to pięść Iredyńskiego przestawiła klepki tej pani...:)
Jedni z wiekiem siwieją godnością i rozumem.
Inni jak widać "blondzieją".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po to, aby wierzyć, że przeciągnięty Tu-154 powinien był wyciąć cały las, a sam pozostać nietknięty, trzeba zapomnieć o podstawach fizyki i nic nie wiedzieć o lotnictwie. Chcąc uwierzyć, że przy dzisiejszej technice można kogoś zabić pozorując samobójstwo i usunąć w ten sposób to, co ktoś wiedział, trzeba być technicznym analfabetą. Wystarczyłaby nieprzespana nocka przy komputerze odłączonym od sieci, wgranie na płytę będących w prywatnym posiadaniu dokumentów i wspomnień, sporządzenie kiku kopii itd., a tego rodzaju akcja skończyłaby się dla władzy w sposób zupełnie nieopłacalny. Tak więc cała ideologia toruńska opiera się na technicznych analfabetach,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aż mi się serce ścisnęło. Prezes miałby zostać bez mikrofonów? Toż to bardziej okrutne niż łamanie kołem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 28.06.2012 05:15

Wszyscy "krytykanci" prezesa powinni posypać głowę popiołem i przyznać,że Kaczyński mając takich ludzi wokół siebie i wysłuchując takich głupot,w żaden sposób nie może prowadzić innej polityki niż tę,którą obecnie uprawia.Biedny ten prezes,a jak biedny to i ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja bardzo przepraszam za nieparlamentarne sformułowanie, ale do pary Kaczyński&Staniszkis pasuje jak ulał powiedzenie: "jak nie urok, to sraczka".Pani profesor, to urok , oczywiście...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tajemna tajność 234/54/g4?BX . Kawa, którą popijali podczas spotkania pan prezes i pani profesor pewnie była "sypana".
Interpretowanie z fusów to bardzo słuszna rzecz, a nóż trafi się coś odkrywczego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.