Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Katastroficznie

Czy widziałeś kiedyś taką piękną katastrofę – ryczał ze śmiechu Grek Zorba do swego młodego przyjaciela, wyrywając go ze stuporu, w jaki popadł był on na widok tejże pięknej katastrofy.

Posąg kobiety / Fot. Jadwiga KowalczykOd wczoraj wielu publicystów pisze na chybcika podsumowanie ubiegłorocznych zysków, strat, osiągnięć, katastrof, spełnionych i niespełnionych obietnic, zawiedzionego chciejstwa, czy rozczarowania z powodu niespełnionych nadziei.

W związku z tym, mnie pozostało napisać o katastrofie, która nie dotyczy ogółu społeczeństwa, nie ma żadnego związku z narzekaniem na premiera, nie ma związku z obsesyjną krytyką wszelkich poczynań rządu z premierem na czele, ani nawet z krytyką przywódcy opozycji, z drugiej strony rzecz biorąc.

„Moja” katastrofa ma charakter międzynarodowy i dotyczy piękniejszej części ludzkiego plemienia; wśród tej części ludzkości przed laty zapanowała moda na poprawianie natury, czyli big cyc. (bez żadnego związku z Big Cycem!) Wynalazek ten, jak sądzę, jest produktem wysiłku intelektualnego faceta, który uznał, że przytulanie się do dużego cyca należy kontynuować nawet po wyjściu z fazy oseska. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że właśnie w ubiegłym roku kolejny facet wymyślił, że baloniki do korekty damskiego popiersia można produkować z silikonu przemysłowego. Przyświecały mu dwie niezwykle szlachetne intencje: jedna – udostępnić medyczną zdobycz bidulom cierpiącym na niedosyt cyca i kasy oraz druga – zasilić własne konto bankowe, które zawsze jest za małe. Nawet, jak jest duże.

Ta katastrofa – w przeciwieństwie do tej z Greka Zorby – dla tysięcy ofiar pazernego idioty zamienia się w horror, którego ciąg dalszy będą znać wyłącznie same zainteresowane.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

O tym , że po rekonstrukcji silikonowej choroba nowotworowa wraca zdecydowanie częściej niż u kobiet bez rekonstrukcji, słyszałam od znajomej lek. radiolog w BDR.

a z tematu zrobiła Pani Jadwiga mejstersztik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sprawa implantów zatacza coraz szersze kręgi ; niestety, dotyczy nie tylko kobiet którym wszczepiono je z powodów estetycznych, ale również tych, którym dokonano rekonstrukcji po usunięciu piersi w przebiegu choroby nowotworowej.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/wbrytania-skandal-z-implantami-piersi-pip-coraz-gl,1,4988575,region-wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

I rzeczywiście, Zgadzam się z autorką, że.... hihihi.... nie bardzo wiem jednak kogo winić za ten silikon i wiagrę. Kobiety ? czy Mężczyzn? faktem jest, że oboje zgubili gdzieś sens i wartości. Temat rzeka, bo......

To wspaniałe dobrodziejstwo jakim jest chirurgia plastyczna po oparzeniowa interesowała mnie kiedyś. ROK temu opublikowała rozmowę z osobą która przeszła ok 90 operacji plastycznych.. upiękniających, a jakże, lecz nie poprawiających natury a kryminalny czyn psychopaty. link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta
  • Danuta
  • 03.01.2012 11:16

"Najważniejszym organem seksualnym jest mózg" - racja. Dla tych bez - jest silikon i gips.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agata Kowalczyk
  • Agata Kowalczyk
  • 03.01.2012 10:49

Co do biustów, znam osoby, które chętnie pozbyłyby się nadmiaru, gdyż tak w realu jest on bardzo uciążliwy. Bóle kręgosłupa, odparzenia, biustonosze na zamówienie, problemy z zakupem garderoby nie wyglądającej jak wór pokutny, duży problem z uprawianiem sportów innych niż pływanie, itd. Więc jeśli ktoś nie traktuje biustu z miseczką F jako źródła zarobku, tak naprawdę ma przewalone. A o dziwo operacja zmniejszenia biustu jest o wiele trudniejsza i obarczona większym ryzykiem powikłań niż ta w drugą stronę. I kosztuje straszne pieniądze - owszem, można z NFZ ze wskazań lekarskich, ale wtedy - UWAGA! - nie wykonuje jej chirurg plastyczny, więc jeśli oszpeci na całe życie, nie ma nawet do kogo mieć pretensji. To tyle.

staruszek świat - hmm, jako osoba obeznana w temacie "podtekstów orientacyjnych" zachodzę w głowę, za cóż to Autorka ma oberwać od Biedronia i Grodzkiej? Explain Yourself! - jak powiedział Gąsienica do Alicji w Krainie Czarów. Bo przeczytałam od przodu i od tyłu, i nijak nie rozumiem, o co szanownemu światu chodzi :)

Panie Arkadiuszu - nieviagrygodny - genialne słowo, a co do diagnozy, w razie kłopotów zawsze można się podeprzeć (sic!) orzeczeniem lekarskim ;) A tak na serio, panowie, najważniejszym organem seksualnym jest mózg - i warto o tym pamiętać, zanim się popadnie w czarną rozpacz i zacznie łykać gips ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 02.01.2012 20:13

:) Super !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem przeciwna korygowaniu szpecących ciało wad, poprzez poddawanie się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej. Jednak narażanie się na ryzyko powikłań, dla poprawienia swojej atrakcyjności, jak we wspomnianej silikonowej aferze ?!..... czy opłaca się "skórka za wyprawkę"...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
  • Czytelnik
  • 02.01.2012 16:26

@Panie Jerzy, młódka z dużym "przedsięwzięciem" zawsze była, jest i będzie pożądana.
Na starość nie jej biust zawini, że macho nie będą jej dostrzegać. Zatem darujmy sobie takie pseudo-mądrości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hymmm jak to mówią mądrzy ludzie? Im większe piersi za młodu tym dłuższe na starość...
:-))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny staruszek świat - wprawdzie pisać zuchwale w temacie to gorzej, niż w temacie zuchwale czynić, ale -

"...Co nam zostało z tych lat miłości pierwszej
Zeschnięte liście i kwiat w tomiku wierszy
Wspomnienia czułe i szept i jasne łzy co nie schną
I anioł smutku co wszedł i tylko westchnął."

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.