Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Lekcja fizyki

Wśród licznych doniesień i materiałów, oraz żywej dyskusji na temat raportu Millera wyraźnie brakuje jeszcze wielu elementów, koniecznych do wyjaśnienia tej nieszczęsnej sprawy.

Dzisiaj, w trakcie posiedzenia w Sejmie, kiedy posłowie PiS żwawo wypełniają czas pytaniami, oświadczeniami, bzdurami i bełtami wybełtanymi już wielokrotnie na łamach prasy – padło jednak coś nowego, co może mieć wstrząsająco zasadniczy wpływ na wyjaśnianie przyczyn katastrofy.

Tytułem wstępu muszę tu najpierw zaprezentować osobę, która zrewolucjonizuje prawdopodobnie całość ustaleń. Jest to pani posłanka, która, jak słychać i widać potrafi znacznie więcej niż skromne cośtamcośtam, a więc osoba ze wszech miar wiarygodna.Jeżeli jeszcze ktoś nie wiedział, że pani posłanka ma już swoje miejsce w historii polskiego parlamentaryzmu, to nie ulega wątpliwości, że po dzisiejszym wystąpieniu na spotkaniu posłów z min. Millerem pani posłanka znajdzie swoje miejsce w almanachu odkrywców, a nawet wśród sław naukowych cytowanych powszechnie. Po raz pierwszy bowiem – właśnie z ust pani posłanki, która potrafi cośtamcośtam, padło pytanie, jak to możliwe, że skrzydło samolotu rozpadło się w zderzeniu z PATYKIEM.

Na ogół była dotychczas mowa o brzozie, ale odkrycia ekipy działającej pod wodzą uniwersalnego eksperta od wszechrzeczy – posła Macierewicza - przynoszą kolejne rewelacje; do tej, którą ujawnił swego czasu sam wódz Jarosław na temat czołgu przerobionego na samolot, dochodzi teraz prawda o przeszkodzie, która sterczała tam, gdzie sterczeć nie powinna: był to otóż patyk!

Patyk, inaczej mówiąc kij, którym prawdopodobnie wymachiwał jakiś ruski pastuch i jest tylko kwestią czasu, aby jego nielegalną obecność na pastwisku ujawniono na zdjęciach satelitarnych wykonanych przez Macierewicza i Fotygę w trakcie lotu do Stanów Zjednoczonych.

Prawdopodobnie ruski ten człowiek nielegalnie wypasał barany na obfitej okołolotniskowej trawie, maskując się listowiem zielonym brzozopodobnym;słysząc nadlatujący samolot zaczął odpędzać hałaśliwe urządzenie owym patykiem, żeby mu barany ze strachu nie poszły w rozsypkę.

W ten sposób i rosyjska, i polska wersja raportu bierze w łeb, bo dla każdego po maturze (starej) jest jasne, że prawa fizyki inaczej działają przy pomocy brzozy, a inaczej przy pomocy patyka.

I dlatego wszystko, co napisano na temat katastrofy dotychczas należy wyrzucić do kosza, a lekcje fizyki – zgodnie z planem ministerstwa oświaty – ograniczyć do jednej godziny tygodniowo. Patyki wystarczą wówczas do demonstrowania siły zderzenia ze wszystkim co na drodze, a brzoza pozostanie w całości na lekcji przyrody. Tak nam dopomóż…


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Świetny tekst pani Jadwigo.Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powtarzam to do znudzenia. PISUAR i pijaków obojętne czy to kobieta czy mężczyzna. Należy skazać na ostracyzm. Bo obojętne dziś jest, co? ważne by było mówione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po takim artykule szczerzę się jak szczeżuja. A pani Kruk ? No cóż...ruki po szwam, a mesjanizm w zwojach zwanych mózgowymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andy Tus
  • Andy Tus
  • 04.08.2011 09:34

Po co tyle słów? Pani Kruk to alkoholiczka, przed wejściem do Sejmu powinna dmuchać w alkomat,jedyne wyjaśnienie bełkotu tej osoby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja jestem przerazona `jakoscia` czlonkow parlamentu, poslankami i poslami, Na calym swiecie kobiety przejmuja rzady, kobiety , maja chyba wiecej ambicji i czasu, kobietom sie chce starannie dzialac , sluzyc narodowi.. Nie wiem jak wytlumaczyc ten fenomen. A w Polsce - katastrofa , RANY boskie.... a tak nawiasem mowiac dlaczego inteligentnym kobietom sie NIE CHCE? do polityki. nawet na emeryturze zycie byloby zdecydowanie ciekawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 04.08.2011 07:19

opierając sie na wypowiedziach niektórych ludzi,można odnieść wrażenie,że TU 154 są zaprojektowane do latania bez skrzydeł.Nie bez kozery mówiło się(i mówi)że Rosjanie prześcignęli epokę i są najlepsi we wszystkim.Duch rosyjskiego geniuszu bezustannie pobrzmiewa w wypowiedziach panów Kaczyńskiego i Macierewicza.Kto wie,co Rosjanie mają jeszcze w zanadrzu.Strach sie bać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jan P. - a Pana to już nie interesuje w ogóle? Naprawdę? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo, podziwiam Panią,że jeszcze ten temat się Pani nie znudził.
Życzę więcej słońca na resztę lata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wodnik
  • Wodnik
  • 03.08.2011 17:34

Witold po co im to, przecież oni i tak nic z tego nie zrozumieją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 03.08.2011 17:15

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.