Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Popieram wszystko, co mówi prezes

Ponieważ Polacy zasługują na więcej, a przede wszystkim nie pozwolą się traktować niegodnie – powiada prezes, przeto idąc za głosem prezesa, który powiada dodatkowo, że marzenia Polaków się ziszczą, popieram wszystko, co mówi. Bo jak prezes mówi, to mówi.

Przejdźmy do konkretów. Biorąc na pierwszy ogień podatki, jako rzecz niesłychanie bolesną: oczywiście, jak powiada prezes, podatki są opresyjne i ja, jako Polka, której należy się więcej, czuję się represjonowana; od mojej własnej emerytury co miesiąc jakiś oprawca kawałek grosza odcina. Nawet nie wiem kto to jest i ani mu nawymyślać, ani go przez łeb torebką dla otrzeźwienia walnąć nie mogę.

Jak już więc wykazałam, podatki to opresja straszna, żeby zatem współpracować po obywatelsku z panem prezesem, proponuję aby wprowadził w swoim państwie, w którym obejmie rządy, podatki dobrowolne. Każdy wpłaci co łaska i skończy się wreszcie ten ucisk.

Za tak płacone podatki załatwi wszystko, między innymi odpłatność za przedszkola. Pan prezes proponuje 10 godzin darmowych, a ja uważam, że rodzice po pracy powinni mieć czas nie tylko na zakupy, ale równiez intymność scalająca dobre małżeństwo, więc należy im się 23 godziny darmowego przedszkola. Jedna godzina na dobę z nieznośnym bachorem wystarczy żeby do pracy, mimo spełnionej po bożemu intymności, startować do roboty z entuzjazmem.

 / Fot. Jadwiga KowalczykTechnologia – ja naprawdę nie rozumiem, czemu nasz przemysł chemiczny się wlecze w ogonie i nie zarabia tak, jak powinien. Taka Kolumbia na przykład ma przemysł chemiczny nawet w lasach, żeby nie psuć estetyki środowiska miejskiego i produkty rozwiniętego przemysłu chemicznego rozsyła na cały świat. Z dobrym skutkiem, bo naćpane osobniki nie narzekają na bóle, reumatyzmy, zwyrodnienia czy bezpłodność, apetyt maja umiarkowany na tyle, że się nie przeżerają i żadnych pastylek na nadkwasotę nie potrzebują. W ten sposób, do reklamowania naszych produktów wystarczy jeden facet, który się już wyprał do olśniewającej białości; teraz chleb z nudów piecze, jakby w sklepie bułek nie było.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Agatka Kowalczyk
 • Agatka Kowalczyk
 • 15.09.2011 16:11

Możecie się śmiać, panowie, z "malutkiego pistoleciku", ale, jak wiadomo, "Agatka wciąż wolała pistoleck generała"- kiedy już prezes zostanie wodzem naczelnym i przylepi sobie tu i ówdzie parę pagonów i baretek, to jeszcze pokaże wszystkim kapralom z armatkami. I żadne WKU nie będzie miało nic do gadania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkowiedzący Prezes właśnie oświadczył, że kadencja Sejmu, która własnie się kończy zapisała się jako przykład degeneracji życia publicznego. Musiało tak być, bo Prezes wie co mówi, jako że sam jest niedoścignionym destruktorem wszelkiej publicznej działalności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A więc, jako rzekł Tuskowy: "Polacy dostaną więcej" Co za różnica, czy od Jarka czy od Donalda. Ważne by apetytu stało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 12.09.2011 15:13

Komentarze na poziomie bezmózgowców!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mix
 • Mix
 • 12.09.2011 13:29

@Poparcie.
Chcesz być dowcipnym, Poparcie 09.09.2011 22:46 ale wyszło tobie jak zawsze Jarusiowi Kaczyńskiemu .Bez jaj i bez ikry nie da sie zrobić użytku w alkowie .Bezpłciowiec może tylko coś marzyć ale wyjdzie zawsze to samo –kicha!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
 • Marek
 • 12.09.2011 13:22

Faktycznie sąd domagał sie od Jarosława Kaczyńskiego papierów na temat jego zdrowia .Przecież wystarczy dostać dokumenty z WKU (Wojskowa Komenda Uzupełnień , to działało w PRL i każdy młody mężczyzna tam był wzywany)tam jest wszystko na temat zdrowia psychicznego i fizycznego tego „poborowego „ Jarosława Kaczyńskiego !
Jaką kategorię zdrowia dostał i dlaczego nie wzięto go do wojska NAWET DO REZERWY .
Twierdzę ,ze jego stan zdrowia jeszcze bardziej sie pogorszył a żółte papiery czekają na odbiór przez Jarosława Kaczyńskiego .Zresztą on potwierdza na co dzień , ze mam rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Poparcie
 • Poparcie
 • 09.09.2011 22:46

Wywieszam transparent wspierający głos Autorki i za podwójny odpis z podatku przyrzekam odwdzięczyć się w sposób dotychczas stosowany wyłącznie w zaciszu alkowy. W razie klapy ze strony Odwdzięczanemu, przyrzekam nie sięgnąć po tę patelnię, co to przezornie na podłogę odstawiona została.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
 • elaszychlińska
 • 09.09.2011 21:01

Zapomniałam , danie na patelni z czerwoną kokardką od uroków ......!! gratuluję pomysłu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
 • elaszychlińska
 • 09.09.2011 20:57

Satyra na weekend -super ! Tak myślę ,gdyby prezes przebywał 10 godzin w przedszkolu ??? Coooo byyy z niego wyrosło ? Strach się bać .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Konopka - to nie potrawa - to zbrojne ramię prezesa w stanie spoczynku. Z podłogi nie spadnie i nie wybuchnie przez przypadek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.