Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Postscriptum do premiera Tuska

Były premier, walczący w kolejnych wyborach o przejęcie władzy nad krajem, w przeciwieństwie do urzędującego premiera nie wchodzi w tłum rozżalonych kobiet, zdesperowanych rolników, ani rozjuszonych kibiców.

Kibiców, którzy "spontanicznie" (tuuuu mi kaktus spontanicznie kiełkuje) wnoszą pretensje – bo to ich prawo, ale żądając odpowiedzi od Premiera – zagłuszają go zbiorowym porykiwaniem – bo to ich chamski sposób rozmowy.

Pan prezes nie moczy sobie rąk łzami zdesperowanej kobiety, ale razem z ochroniarzami i kamerzystami pakują się bez ochronnej odzieży do piekarni jednego z pisowskich kandydatów, który na podstawie powszechnie dostępnej dokumentacji fotograficznej i filmowej, powinien wybulić mandat za nie przestrzeganie norm sanitarnych.

Dzisiaj pan prezes wzbogacił nudną agitacje wyborczą akcją "Mikołajek ci ja" i w towarzystwie Hofmana, kamer, oraz bliżej nieznanego ofiarodawcy, osłaniał własna piersią dostawę folii na tunele dla pana Kowalczyka od papryki. Pan Kowalczyk obiecał podzielić się folią sprawiedliwie z kolegami w biedzie i w ten sposób obaj panowie zademonstrowali, jak należy krajem rządzić: prawdziwy premier osobiście rozwozi dary, a kandydat na… prawdziwego prezesa, dzieli je osobiście między potrzebujących.

Zubożały pan paprykarz (nie mylić z komunistyczna konserwą w tomacie), który na konwentyklu pisowskim zadał pytania fundamentalne:
- jak żyć na wsi bez kortu tenisowego
- basenu
- domu kultury, i o zgrozo
– bez odznaczeń państwowych

Podjął był prezesa żurem i chlebem, sprowadzonym z samego Radomia!

Niestety, po żurku wyproszono towarzyszące spontanicznie kamery, bo albo dla operatorów żuru zabrakło, albo nie wypadało pokazywać "prawdziwego premiera" wcinającego paprykę połamanym przez wichurę widelcem, na niemodnej porcelanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Też nie przepadam za prezesem ale resztki zdrowego rozsądku nie pozwalają na bezgraniczną miłość do przewodniczącego.
Człowiek, który rozwalił ekonomicznie TVP, teraz jak prestidigitator co chwile pojawia się w dowolnym miejscu srebrnego ekranu tegoż TVP. To już nie tylko taniec, ale wręcz ekwilibrystyka. Skromnie przy tym przyznaje, że kapkę przesadził z obietnicami.
Którymi?
Tymi sprzed 4 lat czy aktualnymi.
Kochamy go za tą uczciwość wszyscy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tusk nie będąc jednoznacznie wybitnym premierem ma moim zdaniem co najmniej jedną jednoznaczną zaletę. Taką mianowicie, że Kaczyński jest od Niego jednoznacznie gorszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 24.09.2011 10:57

Ja to widzę inaczej. Pac wart pałaca a pałac Paca. Tylko tyle bo obaj kłamią jak z nut. Jednego mieliśmy 2 lata a drugi, grzeczniejszy 4 lat się utrzymał. Jak widać ogłada pomaga, ale miedzy wierszami czytam, że jeden i drugi tylko do wyborów z ustami pełnymi frazesów przymila się elektoratowi, by po wyborach pokazać im zad.

Komentarz został ukrytyrozwiń
miszcz
  • miszcz
  • 24.09.2011 09:20

moralne zero i dziennikarskie dno

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo rewelacyjne :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu - człowieku "...niczemu nie odbiega..." - odnoszę wrażenie, że lekko odbiegasz od poprawnej polszczyzny. Nerwy? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaraz mi się przypomina Gierek z "gospodarską wizytą" podejmowany żurkiem przez jakiegoś tubylca. No ale dzięki takim hecom wyborcy PiS składający się w przeważającej części z posłusznych i grzecznych ex-obywateli PRL'u czują się jak w domu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tym samym, potwierdza pani, że prezentowany przez panią poziom, niczemu nie odbiega od tego, jaki prezentują właśnie tacy ludzie... wart jeden drugiego..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłoby krócej.
Tak samo jak w drugą stronę "witaj zbawco ukochany, przez gromowców osłaniany; przywitany żurem, chlebem, trwać będziemy pod Wawelem".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech żyje premier, niech żyje Donald Tusk! Wiwat Platforma Obywatelska!
Precz z Kaczyńskim, precz z pisowskimi obłudnikami!

Nie byłoby krócej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.