Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Przypadki szczególne

Rewelacyjna wiadomość o dopuszczalności prezerwatywy w przypadkach szczególnych, nie wzbudziła większego, ani nawet umiarkowanego zainteresowania czytelników serwisu.

Chodzi o konkretne przypadki, na które udzieliła zezwolenia osoba, nie powiem która, żeby nie było, że się czepiam kleru, prowadzę krucjatę w głównym nurcie środka masowego przekazu i laicyzuję naród, który tenże środek przekazu czyta łapczywie z masochistyczną namiętnością.

Jeśli chodzi o mnie, to wiadomość o tym zezwoleniu lekko mną wstrząsnęła; biorąc bowiem pod uwagę dylematy rozrodcze współplemieńców o wyjątkowo twardym kręgosłupie moralnym, zaczęłam się zastanawiać, jakie to przypadki można zakwalifikować do specjalnych. Oczywiście, prócz tych dominujących w Afryce, bo przecież sprawiedliwość musi być.

Tu w sukurs przyszło mi forum, na którym padają pytania natury elementarnej, a jedno z nich brzmi: "Czy to prawda, że w ciążę nie da się zajść podczas pierwszego razu?" Odpowiadam:
da się, ale po co? Ponieważ tak zwany pierwszy raz z całą pewnością należy zaliczyć do jedynych w swoim rodzaju, a więc specjalnych - zezwolenie pasuje jak ulał. Proste jak unijny ogórek i nie ma się co zastanawiać - pierwszy raz pasuje jak ulał do pierwszej prezerwatywy.

Z trudniejszym problemem zmaga się inny pytający: "czy przez majtki i spodnie mogą przejść plemniki przy wytrysku, a do tego przy złączonych nogach i ugiętych kolanach." To pytanie skłania do dłuższego zastanowienia, ponieważ pytający nie precyzuje, kto ma złączone nogi, kto ugięte kolana, czy spodnie to Wranglery i czy majtki są pod spodniami, czy może nosi je na sobie całkiem inna osoba.
Rozważając tę konkretna figurę należy przyjąć wstępnie, że nie przejdą, ale wówczas lepiej załatwić sprawę w łazience bez udziału osób trzecich, oszczędzając w ten sposób na pralni.

Jakiekolwiek inne konfiguracje skłaniają do wniosku, że pytający jest również przypadkiem specjalnym i jako taki objęty jest zezwoleniem na użycie gumowego wyrobu w dowolnym kolorze i dobrym gatunku.

Apeluję w tym miejscu do osób doświadczonych, aby wszelkie inne przypadki i problemy pomagali mniej doświadczonym rozwiazywać indywidualnie metodą „Polak potrafi”, bilansując starannie korzyści między becikowym, tryprem a rzęsistkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (50):

Sortuj komentarze:

zrubrlufngb
 • zrubrlufngb
 • 15.07.2011 00:04

JxEJzB <a href="http://bdwqgzqqafbu.com/">bdwqgzqqafbu</a>, [url=http://rbhseqlibsqy.com/]rbhseqlibsqy[/url], [link=http://tbdlkrkgohux.com/]tbdlkrkgohux[/link], http://fnoewzzogdfp.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan z wielkopolski
 • jan z wielkopolski
 • 28.11.2010 03:09

to prawda Narodzie. też zauważyłem, że jesteś wściekle fałszowany na portalu zwącym sam siebie "obywatelskim". to portal dezinformacyjny. pamiętaj o tym

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 27.11.2010 21:19

myNaród 23.11.2010 18:53 - TO FAŁSZYWY NARÓD. WIEM CO PISZĘ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylu wielkich tego świata kombinuje, jakby tu oszukać biologię i uprodukcyjnić sex.A przecież z gruntu sprawa jest bardzo prosta - najskuteczniejszym środkiem zniechęcającym do sexu / a przez to najskuteczniejszym środkiem antykoncepcyjnym/ jest rycynus - po jego zażyciu człowiek o własnej nie o cudzej d..... myśli. Ot i całe szkolenie nt. życia w rodzinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam długiego stażu w byciu w W24, ale mniemałem, że "Twój komentarz" został pomyślany jako forum prezentujące punkt widzenia komentatora na sprawy przedstawione/poruszone w artykule.Tym czasem obserwuję, że "Twój komentarz" jest traktowany/traktowane jako forum ataku na autora oraz na siebie nawzajem komentujących. Uzasadnia to propozycję, by forum "Twój komentarz" zmienić na " Twój atak" lub do "Twego komentarza" dodać nowe forum o tymże tytule. A póki co,tak jak już pisałem: jest swojsko-moherowo.Tak trzymać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Zdzisław Ryszard Mac

Rozumiem, że zapowiada Pan wytoczenie procesu, bowiem tylko w ten sposób może Pan swoją tezę udowodnić.
Trzymam zatem za słowo. Interesuje mnie prawny aspekt problemu.

P.S.
Działaniami "przy okazji" nie jestem zainteresowany. Interesuje mnie tylko udowodnienie tezy o restrykcjach bez uzasadnienia. Szczególnie w tym przypadku, przy wcześniejszym, bezspornie świadomym zaakceptowaniu regulaminu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 23.11.2010 18:53

@Iwona Maluch jeśli ktos kogoś wita to odrobina wrodzonej kultury wymaga aby odwzajemnić się tym samym a Pani na wstępie wypina sie 4 literami faktycznie to bardzo katolickie zachowanie

dalsze Pani żale są pozbawione sensu skoro na wstępie wykazała Pani tak ogromny obiektywizm
może sobie Pani zachować dla kółka różańcowego swoje żale
nie pozdrawiam bo nie ma kogo

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Iwona Maluch - witam na portalu! Mam nadzieje, że czekają nas ciekawe , debiutanckie publikacje.

Co do oceny mojej osoby, to zwracam uprzejmie uwagę, że wyłącznie pan Degler jest tu z racji zawodu i specjalizacji (archeolog) uprawniony do pobierania dniówki za kopanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Bartnik
 • Tomasz Bartnik
 • 23.11.2010 14:43

Wiadomości 24 to zwykła gazetka propagandowa PO. Włazi aż miło. Wiadomo gdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Znajda
 • Znajda
 • 23.11.2010 14:01

Czy u pani "autorki" wszystko w porządku? Prezerwatywa w tego typu twórczości nie pomoże. Talent ją rozerwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.