Facebook Google+ Twitter

Na wariackich papierach. Wybuchnąć gwiazdę

Pozorny błąd w tytule jest zamierzoną formą bierną od „wybuchła gwiazda”, ponieważ najnowsza gwiazda na politycznym horyzoncie PiS zaświeciła bynajmniej nie dlatego, że była gdziekolwiek znana. Dokonali tego dziennikarze.

Angelina Jolie / Fot. Remy Steinegger, licencja CC 3.0Znana nie była. Ale zasiadła po lewicy samego prezesa i tu już kamery oraz uwaga dziennikarzy każdej opcji została zogniskowana na: ciemnych włosach, wydatnych kościach policzkowych, nabrzmiałych ustach i w ogóle urodzie odbiegającej dalece od wyblakłej blondynki tworzącej stałe tło dla prezesa.

Trudno teraz dociec, który z dziennikarzy dzierży palmę pierwszeństwa za porównanie tej młodej osoby do Angeliny Jolie i nie ma to żadnego znaczenia, bo od kolejnych doniesień o „wschodzącej gwieździe” oraz częstotliwości ukazywania jej zdjęć, powiało z prasy gustem panów dziennikarzy.

Taaaka ryba – chciałoby się powiedzieć, czytając materiały, eskalujące wielkość wschodzącej gwiazdy. Panowie dziennikarze wybałuszyli oczy i pognali za feromonem brunetki o migdałowych oczach.

Cóż jeszcze gwiazdorskiego, poza oryginalną urodą, wyróżniającą się na tle nijakich „najpiękniejszych Polek” reprezentuje nowo kreowana gwiazda? Panowie dziennikarze podsunęli mikrofony i oto gwiazda zaprezentowała nam iście gwiazdorski intelekt, wskazując na "stwarzanie w państwie takich możliwości", które pozwoliłyby kobietom godzić życie osobiste z zawodowym.

Ponieważ „stwarzanie możliwości kobietom” osoby w moim wieku znają z autopsji od „A” do „ZET” – młoda gwiazda powtarza banały, które przewijały się w każdym przemówieniu na okoliczność Dnia Kobiet bez względu na rodowód władzy, jaka akurat nami rządziła. Gwiazda
dokłada do tego jeszcze genialną myśl o „zachęcaniu kobiet do uprawiania sportu, bo ciągle jest z tym problem, a jak wiadomo sport to zdrowie …” . I to jest dodatkowy atut przemawiający za porównaniem gwiazdy do słynnej aktorki, która ponoć bez dublerów wykonuje szpagat w z kałachem w rękach...

Na koniec muszę zacytować kuriozalne stwierdzenie młodej gwiazdy, że "trzeba dbać o kobiety, które zachodzą w ciążę. Nie powinny być karane, bo jest to korzyść dla całego państwa, rodzi się nowy obywatel".

Święta racja, ale gwiazda w tym miejscu jakby z lekka niedoszkolona ideologicznie, bo nie wiadomo czy chodzi o zaciążone po katolicku, po unieważnieniu kościelnym małżeństwa, czy takie co to całkiem na kocią łapę.

Ale nie wymagajmy zbyt wiele, wszystko jeszcze przed gwiazdą, a rozochoceni dziennikarze, póki nie zjawi się jakaś nowa twarz przy prezesie, wydobędą na światło dzienne całe bogactwo intelektu ozdoby młodzieżowej przystawki PiS-u.

Żeby się nie rozpisywać, wskazałam na drobne przebłyski geniuszu, dzięki którym nowa gwiazda niewątpliwie zajdzie (daleko) i przy pomocy dziennikarzy, ciągnących stadem za nową…
karierę polityczną zrobi. Co dowodzi prawdziwości stwierdzenia nieboszczyka Gomułki, że „w Polsce nie ma dziś dziedziny, w której kobiety nie odegrałyby ważnej roli.”

Źródło: fakty.interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

No i przywabiło Panów :) Ech, kanikuła!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Srodkovy. Znam tfuj gust. A właściwie jego brak. Sorry.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Srodkovy
 • Srodkovy
 • 14.07.2011 14:36

Atrakcyjne Polki mówisz Deglerku. Masz na myśli Szczypińską czy Kempę? A może Fotygę i Gosiewską? Same błyszczące inteligencją POLKI, zresztą i urodą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
 • opserwator
 • 14.07.2011 14:08

Jak do PiS zapisze się dużo blondynek to, miejmy nadzieję, średnia intelektu członków tej partii przybliży się do średniej krajowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak. Nie jest tajemnicą, że Tusk jest homofobem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 14.07.2011 13:57

Kobiety maja takie preferencje, ''obawiają się'' prawdziwych mężczyzn (tak naprawdę siebie, bo krew nie woda...) a lgną do gejów, bo maja podobna naturę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, w porównaniu z niejaką posłanką Muchą, która odmawiała hospitalizacji 85-latkom, Sylwia Ługowska jest istotnie prawdziwym demonem intelektu. Młode, atrakcyjne Polki będą się z pewnością garnąć do PiS, bo się Tuska boją.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
 • edi
 • 13.07.2011 18:17

Gwiazda typu:super nowa.pieprznęło i tylko widmo zostało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 13.07.2011 06:15

To ci porównanie!
Bartoszewski , Wajda kontra znajda :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
niedouczony
 • niedouczony
 • 12.07.2011 22:54

Jakież to widzę wyuczone grono pseudo-redaktorskich ekspertów się znalazło, niczem u naszego sołtysa na ławeczce po niedzielnej mszy.
Słyszę,że też są takie inne autorytety ze społecznego awansu jak "profesor" Bartoszewski, omc "mgr" Wajda i jeszcze paru takich śmiesznych ludzi.
No no, to się nam Polska kształci w expressowem tempie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.