Facebook Google+ Twitter

Na warszawskich Bielanach tramwaj zderzył się z ciężarówką!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-06-27 21:32

Około godziny 18:30 na bielańskim Placu Grunwaldzkim doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem tramwaju i ciężarówki.

Wypadek. / Fot. Michał J.Prawdopodobną przyczyną wypadku byłą nieostrożność kierowcy samochodu oraz trudne warunki jazdy spowodowane przez obfite opady deszczu, które nawiedziły dziś stolicę. Na miejscu wypadku błyskawicznie zjawiły się wozy straży pożarnej, policji oraz karetki pogotowia. Nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał.

W kilka minut po zdarzeniu ruch na skrzyżowaniu ulic: Aleja Wojska Polskiego, Broniewskiego i Popiełuszki został wstrzymany. Strażacy zajęli się oddzielaniem od siebie pojazdów, które zatarasowały drogę. (Tramwaj niemal wbił się w bok samochodu.)

Prawdopodobnie do wypadku doszło, kiedy tramwaj jadący w kierunku ulicy Reymonta nie zdążył wyhamować na światłach i siłą rozpędu uderzył w sam środek ciężarówki, prawidłowo przejeżdżającej przez skrzyżowanie.
Wypadek. / Fot. Michał J.Wypadek. / Fot. Michał J.Inna możliwa wersja wydarzeń jest taka, że to ciężarówka wjechała na skrzyżowanie zbyt późno, a rozpędzony tramwaj nie zdążył zatrzymać się aby uniknąć stłuczki.

Faktem jest, że warunki pogodowe panujące dzisiejszego popołudnia w Warszawie nie sprzyjały bezpiecznej jeździe. Oby zdarzało się jak najmniej takich wypadków!

Przeczytaj o innych skutkach dzisiejszych ulew w Warszawie:
Gwałtowne burze przeszły nad Mazowszem
Woda zalała Złote Tarasy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W dwóch kolejnych akapitach sam sobie zaprzeczasz. Piszesz raz o winie kierowcy samochodu, a później, że za wypadek odpowiada motorniczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.