Facebook Google+ Twitter

Na Wiejskiej bez zmian, choć wrócił "pan wibrator"

Dłużące się tygodnie kampanii, poza dostarczeniem społeczeństwu nudnych obrazków w telewizorach, nic nie rozstrzygnęły. Ci sami politycy, przy tym samym korycie, będą nas doić w ten sam sposób. Brzmi pesymistycznie? Lepiej nie będzie.

Założycielka i prezeska fundacji Trans-Fuzja, działaczka na rzecz równouprawnienia osób transseksualnych, transwestytycznych, transgenderowych, wyborcza "jedynka" na krakowskiej liście Ruchu Poparcia Palikota Anna Grodzka. / Fot. PAP/Radek PietruszkaWszystko zostaje po staremu. Rządzić będzie Platforma. PiS stanie w opozycji, a SLD znowu nie będzie wiedziało co ma robić.

Nie smućmy się - co prawda nasze życie nie zmieni się na lepsze - ale przynajmniej zobaczymy nową wersję starej komedii pod tytułem Ruch Poparcia Palikota. Tak, tak. Palikot to nie żadna nowa siła, czy jakość w polityce. "Pan wibrator", jak go określają niektórzy, nie rozwierci partyjnego betonu, w którym sam tkwi od lat.

Nowość - choć bardziej kabaretową - wprowadzą ludzie, których poseł z Lublina wprowadził do Sejmu. Pan, którego osiągnięciem jest to, że stał się panią, czy człowiek z wyrokami, dziwiący się, że ktoś może nie być po odsiadce w Polsce, raczej nie wniosą polotu do polityki.

Cóż, kupmy popcorn, trochę coli i pośmiejmy się z naszych kabareciarzy z Wiejskiej. Nawet jeśli będzie to śmiech przez łzy...Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jeżeli nawet nic sie nie zmieni to może być interesująco. Przynajmniej wynika to z zapowiedzi niektórych poityków.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 12.10.2011 11:06

"Pan Wibrator"naładował baterię i wrócił.Zobaczymy na jak długo wystarczy mu energii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bajan
  • Bajan
  • 11.10.2011 18:58

" Lepiej nie bedzie..? Mielismy nadzieję, że nie będzie gorzej.. A tu już w nastepny dzień po wyborach okazuje się, że robi sie gorzej..!! Czym można wytłumaczyć obniżkę cen paliwa dzień przed wyborami aby np. za olej napędowy którego cena wynosiła 5,14 obniżono na 5,09 tylko po to aby mamić wyborców, że robi sie "lepiej" a już w poniedziałek zrobiło się gorzej... jak to było w piątek... bo cena skoczyła już na 5,16 czyli wiecej jak było... i robi się już GORZEJ..!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.