Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9819 miejsce

Na wielkanocnym kiermaszu fundacji „Promień Słońca”

Rozpoczął się wielkanocny kiermasz fundacji „Promień Słońca”. Organizatorami tego wydarzenia są: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, przedszkole”Chatka Puchatka”w Legionowie.

 / Fot. Jerzy JastrzębskiCelem kiermaszu otwartego 9.04.2014 roku jest zebranie funduszy umożliwiających kontynuację Projektu "Scena 2013" realizowanego przez PZSiPS w Legionowie, a w szczególności zakup teatralnego sprzętu oświetleniowego dla podopiecznych fundacji "Promień Słońca". W ramach Projektu "Scena 2013" Fundacja "Promień Słońca"zakupiła już ekran elektryczny, sprzęt nagłaśniający, szyny i kotary do przedstawień teatralnych.

Przepiękne, barwne stroiki na stoły świąteczne, kolorowe pisanki, koszyczki i setki ozdób to efekt prawdziwej współpracy rodziców, uczniów, nauczycieli szkół współorganizujących oraz wolontariuszy fundacji. Podczas otwarcia padło wiele wzruszających podziękowań dla wszystkich darczyńców od Zarządu fundacji i Dyrekcji placówki .

 / Fot. Jerzy JastrzębskiDzięki Państwa pomocy, zaangażowaniu, życzliwości możemy realizować wiele naszych przedsięwzięć. -dziękowała dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie- Za otwartość i życzliwość, której doznajemy z Państwa strony na co dzień. Za to, że niesiecie radość dzieciom. Za to, że nas wspieracie. Za to, że potraficie czynić innych szczęśliwymi. Serdecznie w imieniu społeczności szkolno-przedszkolnej dziękuję.Niech te nadchodzące święta będą dla nas wszystkich najpiękniejsze, a My wszyscy przez to co czynimy dla innych lepsi- życzyła zebranym dyrektor Placówki.

Otwarciu towarzyszył spektakl „ Znajdę Przyjaciela „ teatru Conieco z Białegostoku. Temat poruszany w sztuce doskonale  / Fot. Jerzy Jastrzębskiharmonizował z przedświąteczną atmosferę kiermaszu. Na widowni setki zachwyconych młodych widzów. Aktorzy teatru Conieco podbili serca widowni swoim kunsztem aktorskim i profesjonalizmem.

10.04.2014 nastąpiło otwarcie kiermaszu w Niepublicznym Przedszkolu Chatka Puchatka. Gospodarze z otwartym sercem powitali delegację z zaprzyjaźnionego przedszkola Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych jak i przedstawicieli fundacji. Wychowankowie obu przedszkoli zaprezentowali z entuzjazmem programy artystyczne. Zebrani obejrzeli prezentację o pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w przedszkolu specjalnym.

-Wielkanocny kiermasz w Niepublicznym Przedszkolu "Chatka Puchatka"- mówił wiceprezes fundacji Irenusz Kłos- ma już  / Fot. Jerzy Jastrzębskiwieloletnią tradycją i organizacja kiermaszu w tym miejscu jest dla nas przyjemnością. Wspaniałe przedszkolaki i ich rodzice a także personel przedszkola są wzorem zrozumienia potrzeb niepełnosprawnych dzieci i młodzieży. Organizatorzy kiermaszu serdecznie dziękują za dotychczasową hojność. Uczestnicząc w naszym kiermaszu macie Państwo możliwość konkretnego oddziaływania na jakość przygotowania do życia w społeczeństwie podopiecznych fundacji i uczniów PZSiPS w Legionowie - dodał mówca.

Współpraca między organizatorami kiermaszu kwitnie od lat i może być pokazywana innym jako wzór działania dla dobra osób potrzebujących. Placówki te tworzą świadomie dobry klimat dla wychowania młodych pokoleń w duchu tolerancji i przygotowują swoich uczniów i wychowanków do życia w społeczeństwie bez barier.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.