Facebook Google+ Twitter

Na wiosnę sypnęło piórami

Aż kilka pierwszych piór przyznała dziś redakcja. W gronie "upierzonych" Autorów znalazło się kilka osób, które tworzą Wiadomości24.pl od niedawna.

Zaczęliśmy dziś twardą dyskusję o kandydatach na pierwsze pióro. Zadziwiające, ale najwięcej emocji wciąż budzą właśnie pierwsze pióra....

Maciej Lewandowski jest z nami dopiero od 18 lutego, a już znają go chyba wszyscy czytelnicy Wiadomości24.pl. Znają zwłaszcza jego wspaniałe zdjęcia ze Szkocji. Warto zaznaczyć, że Maciej nie ogranicza się wyłącznie do posługiwania się aparatem fotograficznym. Pierwsze pióro jak najbardziej.


Ostatni tekst Ilony Adamskiej "Przebojowa Polka..." i kilka innych wcześniejszych wywiadów przekonały nas, że pierwsze pióro się jej należy. Podobnie, jak Michał Walkowiak , który obiektywem aparatu fotograficznego rejestruje wydarzenia z Poznania. Dowiódł, że umie obserwować otaczającą rzeczywistość. Pierwsze pióro dla obojga.

Podobnie Andrzej Nowak , który dowodził ostatnio, że "Miasto powinno mieć herb a nie logo". Jego materiały cieszą się powodzeniem, a tematyka, którą podejmuje wymaga sporej znajomości rzeczy.

Bezsprzecznie pierwsze pióro należy się również Patrykowi Szczerbie , który "celuje" w informacje. Zresztą skutecznie! Dostarcza czytelnikom wiedzy na temat tego co dzieje się w Trójmieście.

Grzegorz Korzeniowski ma szerokie zainteresowania. Pisze i o polityce, i o gospodarce, a także o religii. Duży plus za jasne formułowanie tez i dobry język.

Tomasz Janoszka dołączył do coraz liczniejszego grona Autorów piszących o sporcie. Tomasz podjemuje głównie tematy dotyczące polskiej i hiszpańskiej piłki nożnej.

O sporcie pisze też Łukasz Solski , ale tu bój toczył się "oczko wyżej", jak uwielbiają pisać dziennikarze sportowi. Łukasza relacja z meczu koszykarskiego, ubarwiona nagraniami audio oraz fotoreportaż z parkietu to dowód coraz większego profesjonalizmu. Drugie pióro!

Paulina Plizga , nasza korespondentka z Paryża, zaskakuje podejmowaną tematyką. Kto wiedział, że w Paryżu studenci uczą się w... pralni? Już wcześniej różnorodność stosowanych form (m.in. fotogalerie) dowodziła, że Paulina jest murowaną kandydatką do trzeciego pióra.

Równie bezdyskusyjnie po trzecie pióro sięga Lidia Raś . Jej ostatnie relacje z rekolekcji teatralnych oraz materiał o etyce w polskim teatrze dowiodły, że znakomicie posługuje się językiem polskim. Lidia często pomaga redakcji w usuwaniu błędów i literówek. Dziękujemy! Trzecie pióro dla Lidii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

To i ja przyłączam się do gratulacji;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze, to nie spodziewałem się;) Dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paulino, mam nadzieję, że w wiadomym terminie omówimy to wyróżnienie ! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Redakcjo, dziękuję serdecznie za to wyróżnienie :)
Szczere gratulacje dla pozostałych piórkowców...
Gratulacje Lidko! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to ci dopiero niespodzianka! Bardzo dziękuję; najwyraźniej mam dziś dobry i pełen wrażeń dzień:-) Ale jaka to teraz odpowiedzialność! :-)
Gratuluję pozostałym wyróżnionym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo. Gratuluję. No to jesteście zmotywowani. Do pracy! Bo bez pracy nie ma kołaczy :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż za miła niespodzianka! :) Dziękuję bardzo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.03.2007 19:06

Gratulacje dla opierzonych. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.