Facebook Google+ Twitter

Nabór do Poznań FC

W dniach 5 i 7 sierpnia odbędzie się nabór do drużyny Poznań FC, występującej w poznańskiej B-klasie. Trenerem drużyny jest wybitny reprezentant Lecha Poznań, Tadeusz Płotka.

Logo klubu / Fot. www.poznanfc.plWszelkie pozostałe informacje o naborze dostępne są na specjalnie stworzonej na tę okazję stronie: http://nabor.poznanfc.pl

Oceniać predyspozycje do gry oraz selekcjonować zawodników będzie trener Tadeusz Płotka, wybitny reprezentant Lecha Poznań. Pod jego trenerskim okiem dorastali m.in. Arek Głowacki, Paweł Wojtala, Grzegorz Rasiak, Artur Wichniarek, Bartosz Bosacki oraz gracze kojarzeni przede wszystkim z rodzimą ligą - Tomasz Najewski, Tomasz Augustyniak, Tomasz Bekas, Michał Goliński, Mariusz Mowlik, Marcin Burkhardt i Michał Kokoszanek.

Poznań FC został założony przez piłkarskich amatorów na początku 2004 r. Od tego czasu z roku na rok rozwija swoje struktury oraz podnosi poziom sportowy. To co jednak trzyma klub w ryzach to wspaniała atmosfera, oddani sprawie ludzie i osoba doświadczonego trenera Płotki. Poznań FC / Fot. www.poznanfc.pl

W przypadku pytań dotyczących naboru prosimy pisać kontakt@poznanfc.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Co mam Michał nie kojarzyć, jak Twój nick się przewijał na forum. Mój pewnie też byś skojarzył :] Forzaajax ;)

Z tymże mojej drużynki już nie ma :P heheheh

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już chyba kiedyś "o Was" słyszałem:)...pozostaje życzyć powodzenia :)...i mieć nadzieję, że za jakieś 10 lat będą w ekstraklasie dwa kluby z Poznania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj tak, z hattrickiem czujemy się mocno związani. Jeszcze do niedawna wielu z nas miało tam swoje drużyny z mniejszymi i większymi sukcesami. Wielu nowych zawodników dołączyło do nas także z uwagi na hattrickowe korzenie.

Tym milej, że ktoś nas właśnie z hattrickiem kojarzy ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem do końca pewien, ale to chyba właśnie ludzie z tej drużyny reklamowali kiedyś podobny nabór na stronie www.hattrick.pl - fajnie znowu o Was usłyszeć ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.