Facebook Google+ Twitter

Nabór do programu Kluby Sportowe Orange przedłużony do 12.11

Program Kluby Sportowe Orange zyskał duże zainteresowanie ze strony lokalnych inicjatorów oraz klubów sportowych w całej Polsce. Do tej pory na stronie dedykowanej programowi rozpoczętych zostało przeszło 1700 wniosków.

Ze względu na stale napływające zgłoszenia oraz liczne prośby i zapytania, Orange Polska przedłużył termin uzupełniania i wysyłania dokumentów dotyczących Klubów Sportowych Orange do 12 listopada.

Finalnym warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym programie jest całościowe wypełnienie formularza online oraz przesłanie wydrukowanego wniosku wraz z oryginałami wymaganych dokumentów na adres podany na stronie www.klubysportoweorange.pl.

„Projekt Kluby Sportowe Orange to realna szansa na sportowy rozwój regionów. Ilość rozpoczętych wniosków pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się projekt. Zdajemy sobie sprawę, że dokończenie całej procedury wymaga wysiłku ze strony lokalnych inicjatorów, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie możliwości wypełniania formularzy do 12 listopada. Jest to ukłon w stronę wszystkich, którzy są aktywni i pragną zmienić lokalną społeczność” – mówi Konrad Ciesiołkiewicz Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR.

W ramach dwuletniego programu docelowo w całej Polsce, wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego, treningowego oraz modernizacji infrastruktury otrzyma 100 klubów. Akcja skierowana jest głównie do małych i średnich miejscowości. Kluby Sportowe Orange wspierać będą takie dyscypliny jak: piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna, koszykówka oraz lekkoatletyka. Dodatkowo każdy z klubów otrzyma wsparcie technologiczne w formie tabletu oraz internetu. Wszyscy zainteresowani będą mogli również korzystać ze specjalnych programów szkoleniowych, które dostępne będą na internetowej platformie.

Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Informacje na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00. Można również napisać maila na adres info@klubysportoweorange.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.