Facebook Google+ Twitter

"Nad życie". Film o Agacie Mróz w kinach od 11 maja

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-11 13:51

Film „Nad życie”, opowiada historię Agaty Mróz, chorej na nowotwór siatkarki, która decyzję o urodzeniu dziecka okupiła śmiercią. W roli głównej Olga Bołądź, partneruje jej Michał Żebrowski.

 / Fot. ITI CinemaPrzez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź).

Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. / Fot. ITI Cinema

Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.

„Nad życie” - od 11 maja w kinach!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

czytelnicz
  • czytelnicz
  • 18.04.2012 11:08

szanowni Rodacy!według mnie słowa krytyki są w tym momencie zbędne, film jest perełką jeżeli chodzi o filmy fabularne produkcji polskiej... cudowna i jednocześnie dramatyczna historia kobiety, która osiągnęła wiele, jednak bajka nie trwała długo..mimo młodego wieku musiała odejść z tego świata a Wam mimo jej zasług nasuwają się słowa krytyki ?! Luuuuuuuuuuuuudzie ! lepsza jest dla was książka o kobiecie, która morduje swoje dziecko czyli K.Waśniewska? zastanówcie się. Nabierzcie pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Choroba, która napotkała ją pozbawiła życie..równie dobrze i my mogliśmy być ofiarami.
Hołd Jej duszy. Byłaś, jesteś i będziesz wielka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Dzisiaj
  • Maria Dzisiaj
  • 11.04.2012 22:09

Cała ta sprawa z "poświęceniem" to nieporozumienie. Najpierw należy wyzdrowieć a potem decydować sie na dziecko.Tak robią poważne osoby, które nigdy z premedytacją nie skazałyby własnego dziecka na to aby wychowywała je obca kobieta.Chyba, że wiedziała że jest nieuleczalnie chora i spełniła zachciankę rodziny aby zostawiła im małą Agatkę. To instrumentalne potraktowanie żywej istoty

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 11.04.2012 21:09

Jeżeli ,i to prawda Agata jest święta, to co robi w filmie o świętej aktor Michał Źebrowski? Odgrywa ale nie nadaje się na rolę męża Agaty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dawno nie byłam w kinie.
Duża motywacja, aby wybrać się do kina.
Na tle ostatnich ponurych wydarzeń, wzbudzających sensacje wokół spraw niejasnych i brudnych
- ten film to perełka etyki.
(duży kontrast dla, wzbudzającej kontrowersje, książki o matce Madzi z Sosnowca)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ricardo
  • Ricardo
  • 11.04.2012 17:47

Agata Mróz to kandydat na ołtarze jako Święta na dzisiejsze czasy ! Mam nadzieję,że Episkopat Polski podejmie działania w tym kierunku !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.