Facebook Google+ Twitter

Nadal nic nie wiadomo o zaginionych policjantach

- Nadal nic nie wiemy o zaginionych funkcjonariuszach. Przez cały czas trwają poszukiwania z udziałem śmigłowca wykorzystującego kamerę termowizyjną - powiedział gazecie Wiadomości24.pl podinspektor Mariusz Sokołowski, rzecznik prasowy KSP.

W trakcie służby zaginęło dwoje funkcjonariuszy z warszawskiego Komisariatu Kolejowego. Trwają poszukiwania.

- Otrzymali zadanie zlecone przez dyrektora jednego z departamentów MSWiA. Zaginęli na trasie pomiędzy Warszawą a Siedlcami. Ostatni kontakt mieliśmy z nimi wczoraj o godzinie 3 nad ranem - powiedział gazecie Wiadomości24.pl podinspektor Mariusz Sokołowski, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznej Policji. - Wysłaliśmy na poszukiwania śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Rozmawiamy z rodzinami zaginionych. Bierzemy pod uwagę różne wersje związane z ich zaginięciem.

Sierżant Tomasz Twardo / fot. KSPSierżant Tomasz Twardo i starszy posterunkowy Justyna Zawadka jechali Starszy posterunkowy Justyna Zawadka / fot. KSP nieoznakowanym, zielonym Polonezem o nr rej. WI 09398. Jak powiedział nam podinspektor Sokołowski, zadanie, które wykonywali zaginieni funkcjonariusze, nie było związane ze ściganiem przestępców.

Policja prosi o pomoc osoby, które widziały poszukiwanych policjantów, bądź samochód, którym jechali, by skontaktowały się z najbliższą jednostką Policji, bądź zatelefonowały pod nr 997.

Apel podinspektora Mariusza Sokołowskiego, rzecznika prasowego Komendanta Stołecznej Policji:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kolejowka- wiec nie sadze zeby mieli jakies porachunki z mafia czy cos ;-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Corac groźniej się robi, może złodzieje na Poloneza sie połakomili? Albo się zakochali policjant i policjantka i uciekli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.