Facebook Google+ Twitter

Nadchodzą "Grubasy". Już 16 lipca. Zobacz trailer

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-11 17:58

"Grubasy" to komediodramat. Pięć opowiadań o nadwadze członków grupy terapeutycznej, którzy próbują znaleźć przyczynę tycia. Szukają powodów niechęci do własnego ciała. Nie chodzi tu jednak o kilogramy, ani o ciało. Nadwaga jest tylko metaforą rzeczy, które łykamy dzień po dniu i które rozwijają się wewnątrz nas. Rzeczy, które są tak trudne do wyrażenia, do stawienia im czoła, a nawet do zaakceptowania.

 / Fot. Mat. prasowe VivartoZ uwagi na konieczność czekania na zmiany fizyczne i dodatkowe kilogramy czołowych aktorów, film kręcony był przez rok. Podobnie jak w "GranatowyPrawieCzarny" reżyser subtelnie łączy elementy komedii i dramatu bez jakichkolwiek oznak manipulacji.

Czym więc są „Grubasy”? „Grubasy” to gra, w której widz musi zgadnąć, kto ukrywa się wewnątrz każdego bohatera. Wszyscy gramy w życiu. Tworzymy postać, która pomaga nam przejść przez życie, ale też zabiera nam wolność.

„GRUBASY” to pizza, lody, czekolada, słodycze, kalorie, dużo kalorii. To także poczucie winy, pożądanie, strach, nadzieja, marzenia, seks, rodzina, miłość... Film jest optymistyczny, cudowny, cierpki, czuły, ostry, lekki i głęboki. To komedia. To dramat. To zbiór sprzeczności. To życie!

Obsada / Fot. mat.prasowe Vivarto / Fot. mat.prasowe Vivarto

Enrique Antonio De La Torre
Abel Roberto Enríquez
Paula Verónica Sánchez
Alex Raúl Arévalo i inni

Premiera 16 lipca

"Grubasy" reż. Daniel Sánchez Arévalo
Hiszpania 2009, 120 min.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.