Facebook Google+ Twitter

Nadchodzą noce grozy!

21 października rusza II edycja horrorfestiwalu. Zobacz sam najlepsze dzieła światowego kina grozy, niewyświetlane dotychczas w żadnym polskim kinie.

screen ze strony www.horrorfestiwal.pl. / Fot. screen W dniach 21-25 października br. odbędzie się II edycja horrorfestiwalu, podczas której zostaną przedstawione najlepsze filmy światowego kina grozy. Ich projekcja odbędzie się w aż 16 kinach w całej Polsce (listę kin można znaleźć tutaj). W większości są to dzieła młodych, ale uznanych w świecie twórców grozy, niepokazywane dotychczas na polskich ekranach, niedostępne w naszym kraju na DVD.

W trakcie imprezy odbędzie się konkurs "Złota Czaszka", którego celem jest wybranie najlepszego filmu festiwalu. Projekcje będą oceniane zarówno przez specjalnie powołane do tego jury (składające się z dziennikarzy prasowych), jak i przez widzów.

24 października na festiwalu będzie można zobaczyć również premierę kolejnej części dobrze znanego wszystkim filmu grozy, pt. "Piła V".

Festiwal jest pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów horroru. Szczegółowe informacje, ceny biletów oraz program można znaleźć na oficjalnej stronie Horrorfestiwal.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.