Facebook Google+ Twitter

Nadchodzi emocjonujące widowisko - Warsaw Flair Challenge

W dniach 21-22 stycznia w Warszawie spotkają się pasjonaci sztuki barmańskiej. Zawody Warsaw Flair Challenge to okazja, by zobaczyć "w akcji" najlepszych flair fighterów z całego świata.

Tomasz Małek i Marek Posłuszny, czyli Flair Factory w akcji / Fot. Materiały prasowe WFCPomysłodawcami i organizatorami konkursu są najlepsi polscy barmani - Tomasz Małek i Marek Posłuszny. Szersza publiczność poznała ich jako team Flair Factory w programie "Mam Talent".

Dwudniowe zawody WFC, zakwalifikowane do ligi Grand Slam World Tour, to doskonała okazja, by zobaczyć w stolicy najlepszych barmanów z całego świata - Z pewnością publiczność może spodziewać się bardzo wysokiego poziomu zawodów oraz jednego z najbardziej widowiskowych wydarzeń w stolicy, gdyż w konkursie weźmie udział kilkudziesięciu barmanów ze światowej czołówki w stylu flair - zapewnia Ewa Dołbniak, Brand Manager marki BOLS.

Pierwszego dnia konkursu - 21 stycznia, w toku eliminacji w kategorii "open" zawodnicy przygotują koktajle na bazie likierów Bols w dwóch stylach: working flair i exhibiton flair. Wyłonionych zostanie 10 najlepszych flair fighterów, którzy walczyć będą w finale 22 stycznia. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 8 tys. euro. Poza tym - trzej najlepsi polscy zawodnicy wyjadą na wycieczkę do muzeum House of Bols i wezmą udział w szkoleniu Bols Bartending Academy.

Występy zawodników oceniać będzie międzynarodowe jury, w skład którego wejdą m.in. Tug van den Bergh, Andy Collinson i Grzegorz Zięba.

Partnerem konkursu i sponsorem głównych nagród jest marka "Bols" / Fot. Materiały prasowe WFC- Organizując Warsaw Flair Challenge stawiamy na rozwój i promocję sztuki flair w naszym kraju - mówi Tomasz Małek, organizator WFC - Zdecydowaliśmy się na organizację międzynarodowego konkursu w kategorii "open". Chcieliśmy w ten sposób dać możliwość rywalizacji na jednym polu, rodzimym barmanom, z najlepszymi zawodnikami z całego świata.

Konkurs Warsaw Flair Challenge odbędzie się w Warszawie, w klubie Capitol (ul. Marszałkowska 115). Eliminacje rozpoczną się 21 stycznia o godzinie 16.30 i potrwają do godziny 24:00. Natomiast wielki finał zacznie się następnego dnia o godz. 20.30. Wstęp na obie imprezy jest wolny.

_____
Working Flair - Widowiskowa praca za barem, pokazująca umiejętności techniczne barmana w pracy ze sprzętem barmańskim. Podczas zawodów, ograniczonemu czasowo pokazowi towarzyszy oprawa muzyczna.

Exhibition Flair - Pokaz mający na celu wywołanie jak największego wrażenia na widzach. Największe znaczenie ma tu charyzma barmana, oryginalność i różnorodność pokazu oraz rytmika i płynność.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 15.01.2010 12:15

Ciekawe, zupełnie niedawno widziałem amerykański film fabularny w TV, gdzie występowali właśnie dwaj "szalejący barmani"..... To było ekscytujące, naprawdę! Tom Cruise uczył się tej sztuki bardzo, bardzo długo do roli.... 5* :-)) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.