Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22744 miejsce

Nadchodzi era drwala - z angieskiego: lumbersexual

Ptaszki ćwierkają w internecie, że w tzw. modzie męskiej nadchodzą wielkie zmiany. Dużymi krokami jak zwykle z Ameryki nadchodzi era drwala, czyli lumbersexual.

 / Fot. Zrzut ekranu / http://www.muffyaldrich.com/2014/11/in-gearjunkie-rise-of-lumbersexual.htmlFacet drwaloseksualny od dzisiaj jest na topie. Już od dawna, gdyby nie media modowe, dziewczyny nie wiedziałyby za jakimi facetami należy się oglądać. Bo przecież żadna kobitka nie wybierze sobie za partnera faceta nienadążającego za trendami w modzie. Wiadomo, jeżeli nie potrafi śledzić najnowszych tryndów to i w normalnym życiu okaże się ofermą. A na czasie trzeba być.

Osobiście nigdy nie nadążałem za modą. Po pierwsze dlatego, ze za młodych czasów moda nasza socjalistyczna była bardzo toporna i mi nie przypadała do gustu. Po drugie, taka ciekawsza, jak chociażby "pleres", to zanim do nas doszła, to na zachodzie strzygli się już na Cyrankiewicza. A ostatnio tak modne kreacje na metroseksualnego wymuskanego eleganta, pana w garniturze lub hipstera nie pasowały albo do mojego charakteru albo postury.

A dzisiaj, jak oglądam swoje stare fotki to dochodzę do wniosku że jestem modny. To znaczy byłem modny kiedyś, ale dzisiejszą modą. Moda dogoniła mnie. Można rzec, że nie ja gonię za modą ale moda za mną. Czego i Państwu gorąco życzę.

A na pocieszenie taka scenka z wesołym śpiewem (nie mającym nic wspólnego z modą):

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

A filmik Pani Krystyno, to pasuje również do dyskusji o (przepraszam za wyrażenie) gender. Jak widać po minach wykonawców, wzbudzał on (gender) i kiedyś wiele emocji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla tych, co uprawiają jogging, to i owszem. Gorzej, jeśli młodzieńcy idą w takim stroju do pracy.
Panie Darku, to najbardziej niebanalny tekst o modzie męskiej, jaki kiedykolwiek czytałam. I cudownie zilustrowany odpowiednim filmem:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spokojnie Pani Krystyno, dresy to chyba są do biegania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Pani Małgosiu, o to chodziło :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojej, Panie Darku, wystraszy Pan chłopaków i dalej będą w dresach biegać;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

...ależ przemyślenia:) Rozbawił mnie Pan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.