Facebook Google+ Twitter

Nadchodzi III edycja konkursu Eureko - Akademia Przyszłości

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-10 12:34

20 października rusza trzecia edycja konkursu wiedzy o ekonomii i zarządzaniu „Eureko – Akademia Przyszłości”. Do wygrania 50 000 Euro oraz płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie. Organizatorem konkursu jest Eureko.

Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów.
W ubiegłorocznej edycji do rywalizacji o niezwykle atrakcyjną nagrodę główną stanęło ponad dwa tysiące uczestników. Najlepszą okazała się studentka Szkoły Głównej Handlowej, Katarzyna Kardas.

„Zdobywanie dodatkowej wiedzy i rozwijanie umiejętności zawodowych za granicą to bez wątpienia ogromna wartość dla studentów. Bardzo cieszy nas rosnąca liczba uczestników konkursu, która
potwierdza chęci młodych ludzi do poszerzania horyzontów, a także sens organizowania inicjatywy, jaką jest Akademia” – powiedział Michał Nastula, Prezes Zarządu Eureko Polska.
W konkursie może wziąć udział każdy student dowolnej uczelni państwowej lub prywatnej
w Polsce, który nie ukończył 26-tego roku życia. Osoby, które zechcą sięgnąć po nagrodę główną, mogą już teraz rejestrować się na stronie internetowej konkursu: www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl.
„Eureko – Akademia Przyszłości”, jak co roku składać się będzie z czterech etapów. Pierwszy z nich – test internetowy potrwa od 20 do 26 października. O wyniku testów zadecyduje zarówno poprawność jak i czas udzielania odpowiedzi. 150 najlepszych osób zakwalifikuje się do drugiego etapu – testu pisemnego, odbywającego się w Szkole Głównej Handlowej. Do kolejnego, trzeciego etapu konkursu, zaproszonych zostanie 20 osób, które najlepiej poradzą sobie z pytaniami z poprzedniej rundy. W trzecim etapie uczestnicy zostaną podzieleni na cztery pięcioosobowe zespoły i rywalizować będą ze sobą podczas debat oxfordzkich. Dwa zwycięskie zespoły zakwalifikują się do quizu finałowego, który wyłoni zwycięzcę.
Wręczenie nagród odbędzie się pod koniec listopada, podczas wielkiego koncertu finałowego, w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej. Koncert z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej retransmitowany będzie przez Program Drugi Telewizji Polskiej.
Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie pięcioosobowe Jury, składające się z autorytetów
w dziedzinie ekonomii i zarządzania.
Więcej szczegółów na temat konkursu dostępnych jest na stronie www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.