Facebook Google+ Twitter

Nadchodzi "Królestwo" Huntera. Wkrótce premiera nowej płyty

Znana jest już data premiery najnowszej płyty Huntera. Album zatytułowany "Królestwo" ma się ukazać 6.11.2012 roku.

 / Fot. Katarzyna Muraszko (Studio B&W)Znana jest już data premiery najnowszej płyty Huntera. Album zatytułowany "Królestwo" ma się ukazać 6.11.2012 roku. Na płycie znajdzie się 11 utworów nagranych w bardzo nietypowy tym razem sposób, materiał bowiem został zarejestrowany prawie w całości w prawdziwej wiejskiej stodole oraz w piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdzie blisko 30 lat temu powstał zespół. 

"Materiał zarejestrowano w leśnej mazurskiej stodole i chacie z bali. Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełna magii, zarówno muzycznie, jak i tekstowo stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas tej sesji zostało nagranych 19 utworów. Podczas burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów. Dodatkowo urozmaicone odgłosami mazurskiej natury, które zarejestrowały mikrofony. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki" - tak płytę opisuje sam zespół. Album będzie stanowił szósty studyjny krążek w dyskografii Huntera. Poprzednia płyta "Hellwood" była inspirowana filmami, tym razem inspiracją stały się także książki. Tematycznie i muzycznie "Królestwo" podzielone zostało na dwie części: Wojna i Pokój.

Zespół postanowił wydać to wydawnictwo samodzielnie, powołując do życia Tune Project. Dystrybucję powierzono wytwórni Mystic Production. Po raz kolejny za produkcję muzyczną odpowiedzialni są Andrzej "Aka" Karp oraz lider Huntera Paweł "Drak" Grzegorczyk. Mix i mastering to dzieło Jacka Miłaszewskiego (Chimp Studio), który pracował również nad poprzednim krążkiem "Hellwood". Okładkę i grafikę wykonali członkowie zespołu Drak i Pit. Sesję zdjęciową wykonała Katarzyna Muraszko (Studio B&W).

Niedawno ruszył pre-order płyty z autografami zespołu. Zamówienia można składać na stronie Mystic Production 
http://www.mystic.pl/plyty_cd,hunter-krolestwoautografy_pre-order_premiera_06112012,13378.htm, a także w sieci Empik http://www.empik.com/krolestwo-hunter,p1061365864,muzyka-p

Trasa koncertowa promująca 'Królestwo' rozpocznie się 4 listopada, szczegółowe informacje znajdują się na stronie zespołu oraz na Facebooku.
www.hunter.art.pl
www.facebook.com/HUNTER.OficjalnaStronaZespołu 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.