Facebook Google+ Twitter

Nadchodzi nowy Medal of Honor

Pod dowództwem NCA (National Command Authority) znajduje się nieznana szerokiej publice formacja wojskowa, składająca się z wysoce wyspecjalizowanych żołnierzy. Wzywani są tylko w sytuacjach gdy misja musi się zakończyć pomyślnie.

Medal of Honor / Fot. materiał promocyjnyNazywa się ich agentami pierwszego stopnia. Działają oni poza kontrolą nawet najlepiej wyszkolonych żołnierzy słóżb specjalnych.
Liczba agentów jest tajna, choć prawdopodobnie jest ich mniej niż stu. Są oni żywymi machinami wojennymi.

Nowa gra z serii Medal of Honor czerpie inspiracje z tej organizacji. Prace nad tym tytułem to wspólny wysiłek twórców z EA i prawdziwych agentów pierwszego stopnia.
Po raz pierwszy w 10-letniej historii serii, akcja Medal of Honor nie będzie rozgrywać się podczas II wojny światowej. W najnowszym Medal of Honor gracze wezmą udział w operacjach wojskowych na terenie Afganistanu.

Słynna seria gier wojennych powraca na front w zupełnie nowej formie."Gdy zaczynaliśmy pisać Medal of Honor od nowa, chcieliśmy trzymać się podstaw serii i szacunku dla wszystkich żołnierzy, ale równocześnie pragnęliśmy przenieść tę grę na arenę współczesnej wojny. Agenci pierwszego stopnia są najbardziej zdyscyplinowanymi, przeszkolonymi i rozważnymi współczesnymi żołnierzami. To żywe, precyzyjne narzędzia wojny" – powiedział Greg Goodrich, główny producent Medal of Honor.

Premiera jest przewidziana na jesień 2010, dokładną datę poznamy niebawem.

Dokładniejszy opis oraz inne informację możemy znaleść na stronie:
Medal of Honor

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.