Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27530 miejsce

Nadchodzi rock&rollowa rewolucja. The Poise Rite wydaje płytę

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie był pewny czy band zdoła wydać płytę we własnej ojczyźnie. W końcu polscy fani moga odetchnąć - album ''Milosz Hated Rock and Roll'' ukaże się już 23 kwietnia!

 / Fot. Okładka płyty ''Milosz Hated Rock and Roll''"W Polsce nie mamy jeszcze sprecyzowanej daty wydania. Ogólnie rynek tutaj jest „zarżnięty” i jest to winna samych wytwórni, które nie inwestują w młode zespoły, a wydają tzw. „sprawdzone, bezpieczne tytuły”. Kiedyś za to sami zapłacą. Jeżeli nie znajdziemy wydawcy na Polsce to pewnie wydamy to sami. Może znajdziemy jakiś dziwny, niekonwencjonalny sposób na to" - tak jakiś czas temu Bart Zaborowski mówił o planach na wydanie "Milosz Hated Rock and Roll" nad Wisłą. O samej płycie powiedział, że jest "zajebista i i ciężko takiej szukać na polskim rynku". Trudno mu nie przyznać racji - muzyka gitarowa to w Polsce wciąż temat tabu. Krążek The Poise Rite może dokonać zmian w myśleniu polskich wytwórni i radiowców, którzy z reguły wolą trzymać się sprawdzownych schematów. Choć coraz młodsi i zdolniejsi wychodzą z podziemia i grają przed coraz większą publicznością, ciągle jest to proces zbyt powolny. Kolejny album rzeszowskiej kapeli jest zapowiedzią rockowej rewolucji jaka winna nastąpić w Polsce.

Na oficjalnej stronie zespołu już od jakiegoś czasu można przesłuchać fragmenty utworów z najnowszej płyty i samemu przekonać się, że słowa Barta to żadne banialuki. Żywiołowe granie, błyskawicznie wpadające w ucho melodie - to tylko niektóre z cech jakimi możnaby obdarzyć piosenki z "Milosz Hated Rock and Roll".

Na dwa dni przed europejską premierą czyli 21 kwietnia kapela będzie gościem Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej gdzie da specjalny koncert promujący album.

Przekonaj się sam i zobacz co mają do zaoferowania The Poise Rite na płycie Milosz Hated Rock and Roll

Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.