Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11537 miejsce

Nadjeżdza porcelanowy Bugatti Veyron Grand Sport L'Or Blanc

Bugatti Veyron jest autem tak wyjątkowym i drogim, że tylko nieliczni mogą cieszyć się jego posiadaniem. Na 64. Salonie Samochodowym we Frankfurcie zaprezentowano najnowsze wcielenie najszybszego roadstera świata.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiNajnowsza edycja Bugatti Veyrona Grand Sport nosi nazwę L’Or Blanc ("Białe Złoto") i zbudowana została tylko w jednym egzemplarzu. Jak informuje producent;”- L’Or Blanc został wykończony w niepowtarzalny sposób w środku i na zewnątrz, a białe, porcelanowe powierzchnie wykonane ze specjalnej, japońskiej taśmy, rozdzielone błękitnymi liniami, oblały go ze wszystkich stron”. Z pewnością jest to jeden z najpiękniejszych samochodów jaki kiedykolwiek zbudowano.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiPorcelanowe elementy nadwozia oraz wnętrza wyróżniają tenże model na tle innych aut. Ten materiał jest efektem współpracy Bugatti z berlińskim Königliche Porzellan-Manufatur. Możemy doszukać się go na centralnych nakładkach felg, osłonie wlewu paliwa i oleju oraz emblemacie EB, który widnieje na tyle karoserii. Z porcelany wykonano w sumie dwanaście elementów, które znalazły się w tym jedynym wyprodukowanym egzemplarzu.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiOd strony technicznej to nadal dobrze znany 8-litrowy, poczwórnie doładowany W16 o mocy „jedynie” 1001 KM, z rozłożoną mocą na wszystkie koła. Ta moc pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w czasie 2,5 sekundy. Prędkość maksymalna Jedynego w swoim rodzaju Veyron’a Grand Sport L'Or Blanc to w zależności od wersji, z twardym dachem – 407 km/h natomiast bez dachu ograniczono ją do 360 km/h.

Cena za jaką można stać się posiadaczem Bugatti w jednostkowej edycji L’Or Blanc wynosi bagatela 1.65 mln euro czyli około 6,6 miliona złotych.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.