Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

44142 miejsce

Nadjeżdza porcelanowy Bugatti Veyron Grand Sport L'Or Blanc

Bugatti Veyron jest autem tak wyjątkowym i drogim, że tylko nieliczni mogą cieszyć się jego posiadaniem. Na 64. Salonie Samochodowym we Frankfurcie zaprezentowano najnowsze wcielenie najszybszego roadstera świata.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiNajnowsza edycja Bugatti Veyrona Grand Sport nosi nazwę L’Or Blanc ("Białe Złoto") i zbudowana została tylko w jednym egzemplarzu. Jak informuje producent;”- L’Or Blanc został wykończony w niepowtarzalny sposób w środku i na zewnątrz, a białe, porcelanowe powierzchnie wykonane ze specjalnej, japońskiej taśmy, rozdzielone błękitnymi liniami, oblały go ze wszystkich stron”. Z pewnością jest to jeden z najpiękniejszych samochodów jaki kiedykolwiek zbudowano.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiPorcelanowe elementy nadwozia oraz wnętrza wyróżniają tenże model na tle innych aut. Ten materiał jest efektem współpracy Bugatti z berlińskim Königliche Porzellan-Manufatur. Możemy doszukać się go na centralnych nakładkach felg, osłonie wlewu paliwa i oleju oraz emblemacie EB, który widnieje na tyle karoserii. Z porcelany wykonano w sumie dwanaście elementów, które znalazły się w tym jedynym wyprodukowanym egzemplarzu.

 / Fot. Fot.Materiały promocyjne BugattiOd strony technicznej to nadal dobrze znany 8-litrowy, poczwórnie doładowany W16 o mocy „jedynie” 1001 KM, z rozłożoną mocą na wszystkie koła. Ta moc pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w czasie 2,5 sekundy. Prędkość maksymalna Jedynego w swoim rodzaju Veyron’a Grand Sport L'Or Blanc to w zależności od wersji, z twardym dachem – 407 km/h natomiast bez dachu ograniczono ją do 360 km/h.

Cena za jaką można stać się posiadaczem Bugatti w jednostkowej edycji L’Or Blanc wynosi bagatela 1.65 mln euro czyli około 6,6 miliona złotych.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.