Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9808 miejsce

Nadzieja w jutro, wiara na dziś, miłość na już...

Kolejna książka Mai Chmiel jest próbą ukazania ludziom, jak ogromną wartość posiada w sobie człowiek nawet ten najmniejszy i najbardziej doświadczony przez los.

 / Fot. PsychoskokTo historia chłopca, który się urodził z jednym, dodatkowym chromosomem, całkowicie wywracając do góry nogami, poukładany świat jego zwykłych rodziców. Rodziców, dla których dopiero w tamtym momencie życie nabrało barw, szczególnej mocy oraz niepowtarzalnej wyjątkowości.

„Zespół Downa... trudniejsze życie, piękniejszy świat” delikatny i bardzo osobisty tekst oparty na autentycznych faktach opowiadający o tym, jak wiara pozwala góry przenosić, nadzieja daje siły, a miłość przezwycięży każdy ból dziecka oraz jego cierpienie.

Droga prawdziwie trudnego, lecz przede wszystkim szczęścia. Kręta i długa, wybrukowana kamieniami, pełna przeszkód, ale jak każda, możliwa do przebycia.

Czy tej rodzinie uda się zwyciężyć? Pokonać lęk i strach, który pewnego dnia zamknął ich to wyjątkowe dziecko w pustej samotności? Na ile jest mocna wiara? Z jaką nadzieją patrzą w przyszłość? Czy miłości w tych zranionych sercach jest na tyle, by wytrwać?

Powieść Mai Chmiel została napisana dla szczególnego chłopca, małego człowieka, któremu na ramiona Bóg powierzył zbyt ciężki krzyż. Zapisał los na kartach przyszłości, wystawił na próbę, doświadczył...

Książka zmuszająca do refleksji. O wierze, nadziei, miłości. Cierpieniu i niemocy wobec zła, które dzień po dniu odbiera tym zwykłym rodzicom to ich kochane dziecko. O walce matki, którą Bóg wybrał spośród tysięcy. I o tych, którzy zostali, by choć w milczeniu tylko posiedzieć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.