Facebook Google+ Twitter

Nadzór budowlany w alei Wyścigowej w Warszawie pilnie poszukiwany

Od kilku miesięcy, codziennie rano mam problem z przebiciem się aleją Wyścigową do ulicy Rzymowskiego na warszawskim Mokotowie. Powstaje tu inwestycja mieszkaniowa Point House. Ekipy budowlane od początku robót zajmują cały pas jezdni.

"Transporter palet" zajął całą szerokość al. Wyścigowej. / Fot. O.Janaszek-SerafinSpecjalistyczne pojazdy wykonują niebezpieczne manewry poza terenem budowy (np. przeładunek palet z materiałami budowlanymi, rozładunek okien, przenoszenie palet z cegłami na wysokość kilku pięter budynku). Zdarzało się również, że pojazdy budowy zajmowały całą jezdnię. Wówczas jeden z ochroniarzy machał ręką kierując samochody… na chodnik! Od południowej strony inwestycji zlikwidowano chodniki w ogóle – piesi nie mają tu racji bytu ze względu na zbyt duże niebezpieczeństwo.

Mam wrażenie, że inwestycja Point House (al. Wyścigowa 14) prowadzona jest w iście „polskim stylu”. Oby szybko, nieważne jakim kosztem, okoliczni mieszkańcy i użytkownicy dróg się nie liczą i traktowani są jak intruzi! No i liczy się każda piędź ziemi. Budynek mieszkalny stoi w granicy działki z kilkumetrowym marginesem na chodnik, którego jeszcze nie ma.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji i gdzie jest nadzór budowlany?Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie nadzoru budowlanego tą sprawą. Jak co dzień mijałam dziś inwestycję przy Al. Wyścigowej 14 i oczom mym (po raz pierwszy od rozpoczęcia prac!) ukazał się pan w białym kasku z napisem "nadzór budowlany":-))) Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze i BEZPIECZNIE. Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nadzór budowlany na pewno zadziała. Musimy tylko grzecznie poczekać, aż wreszcie komuś stanie się krzywda...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co na to nadzór budowlany dla Mokotowa? Zapytamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.