Facebook Google+ Twitter

Naga Joanna

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-02 15:59

Śmieszy mnie ten lincz, zgłodniałego tłumu nad pięknie rozebraną Joanną Krupą. Krzyż, który przysłania intymne miejsca pięknej modelki, jest powodem tego puszczonego bulwersa. Przypominam jednak zaślepionym dewotom, że jak krzyż tak i naga kobieta jest dziełem Boga.

To prawda, że ludzie opętani grzechem pierworodnym, patrząc na nagą kobietę widzą tylko seks i zgorszenie. Żal mi ich naprawdę. Tak ukierunkowane myślenie, dowodzi jak bardzo jesteśmy skażeni chorym myśleniem. Prostacki sposób jest popularny, bo wymaga mało wysiłku a kobietę sprowadzono do seksualnej maszynki. Kobieta jest symbolem piękna, miłości i ciepła i radości mężczyzny - taki był zamysł Boga, gdy stworzył Ewę w raju. Czy Bóg stworzył nagą kobietę, aby siała zgorszenie i kojarzyła się tylko z seksem? Bóg tak nawet nie pomyślał. Bo Bóg to czystość, czyste myślenie i czyste energie, nie zakłamanie.

To świat i ludzie uczynili z kobiety jedynie obiekt seksu, a nagość aktem grzechu. Krzyż jest symbolem upadku, ale też pokazuje jak człowiek, może powstać gdy upadnie. Krzyż może przygniatać nas swoim ciężarem lub dać siłę, do unoszenia się lekko stąpając po ziemi. Podobnie jest z kobietą, może nas przytłoczyć, nasuwać chore myśli i doprowadzić do upadku. Podobnie jak krzyż. Zdrowe podejście do kobiety, jej ciała, daje możliwości zobaczenia, tych prawdziwych darów, które posiada każda kobieta.

Aby umieć oddzielić plewy od ziarna, trzeba mieć samodzielnie myślący umysł, nie skażony kopiowaniem cudzych, chorych myśli i bezmyślnym ich powielaniem. Nasze ciała to chodzące świątynie Boga, są piękne a w każdym mieszka Bóg. Więc krzyż przed świątynią Boga (ciało Joanny Krupy) jest tym zgorszeniem. To zdjęcie to żadna pornografia, i czas zmienić te chore podniety. Ludzi, dla których naga kobieta z krzyżem jest zgorszeniem, powinno palić się na stosie, jak średniowiecznych heretyków.

Autor: Jacenty Płaszczyca
Tekst ukazał się m.in. na stronie: http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/37502,naga_krupa_i_krzyz_sa_dzielem_boga,artykul.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Pani Aniu! ...skoro zdjęcie nagiej kobiety to już sex...taki bez kontaktu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję za udział w dyskusji wszystkim i pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Przypominam jednak zaślepionym dewotom, że jak krzyż tak i naga kobieta jest dziełem Boga."
Otóż to. Nie jestem zaślepionym dewotem, ale wszystko co durny człowiek potrafi postawić na manipulację i wkładanie przysłowiowego kija w mrowisko, wywołuje powszechne oburzenie. Polecam autorowi tego tekstu, oraz tej panience jechać do Indii, Izraela, krajów arabskich. Już dawno nie byłoby śladu po jej istnieniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Modelka została w tm przypadku i tak użyta przez kogos innego - właśnie KUPIONA , a nie adoptowana i byłoby dla niej lepiej gdyby nie zabierała głosu chwaląc się swoim pseudo-katolicyzmem, a ukamieniowanie z pewnoscią jej nie grozi, bo pewnie i te protesty są dobrze skalkulowanym elementem kampanii reklamowej. Fotki zas są klasycznym przykladem kiczu. Ktoś słusznie zauwazył na jakims forum, że jesli ktos chciał naprawdę zaakcentować jakis przekaz nt.zwierzatek, to trafił kulą w płot, bo takie przegięcie w stronę seksu kompletnie odwraca uwagę od sedna sprawy! widzę, ze tez jesteś Nocnym Markiem - pozdrowienia dla ciebie i innych wspołbraci straszących do białego rana!

Komentarz został ukrytyrozwiń

...wchodzę po długiej nieobecnosci na forum24-ki i co znajduje w pierwszym rzędzie - towarzyskie rozmówki przy okazji kolejnej rozebranej panienki, która dopisuje ideologię do swojego aktu ekshibicji, a zeby nie zostać niezauwazona - podpiera sie krzyżem, bo nic tak dobrze sie nie promuje i sprzedaje jak obrazoburstwo! Czy wy naprawdę nie widzicie, że to są żałosne manipulacje pozbawionych talentu i wyobraźni twórczej małych ludzi - gdzie tu wielka sztuka i refleksja? Jeśli ktoś chciał coś wazkiego powiedzieć o świętości ludzkiego ciała, o krzyżowej drodze kazdej kobiety, a przy tym stworzyć dzieło sztuki, to naprawdę powinien bardziej się wysilić i intelektualnie i warsztatowo, a nie polecieć tandetnym schematem - striptis z krucyfiksem w charakterze gadżetu i nawet nie namalowany, bo po co się wysilać, zwłaszcza, że to nie takie proste namalować akt.. Tak się dziwnie składa, że weszłam na forum, zeby zamieścić artykuł o wystawie "Sacrum Novum" - stworzonej właśnie w opozycji zarówno wobec dewocyjnego kiczu, jak i tego kiczu obrazoburczego, co się mianuje niby artystycznym - zapraszam do lektury i do odwiedzenia wystawy, która trwa jeszcze tylko do 11.01.2010r!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cwaniara ...tylko dziękowałem ...jednak nic to nie zmieni...dalej będę łamał slogany.
Co masz na myśli ...nie stawiaj na mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak dobrze mieć kogoś kto podniesie w chwili ... ,, upadku dnia ,,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście muszę dostosować się do regulaminu. Tylko nie rozumię, skąd to utrudnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

To są moje autorskie teksty ..dlaczego ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.