Facebook Google+ Twitter

Nagi, a goły? - różnicę wyjaśniają "Dziewczyny z kalendarza"

Śmietanka polskich aktorek na jednej scenie w zabawnej, choć momentami nostalgicznej fabule. "Dziewczyny z kalendarza" to świetna historia o dojrzałych kobietach dążących do obranego celu, o przyjaźni i przede wszystkim angielskim humorze.

 / Fot. googlePoczątkowo prosta historia ukazuje grupę kompletnie różnych od siebie, dojrzałych kobiet, które przyjaźnią się niemal od zawsze. Dodatkowo odpowiednia atmosfera zapewniona jest przez typowo wyspiarski, brytyjski klimat przejawiający się poprzez "scenerię" oraz angielski humor. Każda z kobiet ma swoje problemy, wzloty i upadki. Jedna drugiej próbuje pomóc i wspierać ją w każdej możliwej sytuacji. W życiu jednej z nich dochodzi do tragicznego wydarzenia, jakim jest śmierć męża. Ta wzruszająca do bólu chwila rozpoczyna niespodziewany łańcuch przyczyno-skutkowy. Jego efektem jest... wizerunek nagich kobiet prosto przed naszymi oczami! Dziewczyny postanawiają wydać kalendarz ze swoimi zdjęciami. W jakiej scenerii wystąpią? W jakich pozach? Jaka jest różnica między nagim, a gołym?

To wszystko i wiele innych ciekawych wątków poznacie, wybierając się do Teatru Komedia. "Dziewczyny z kalendarza" to niesamowicie wzruszająca, oparta na faktach, opowieść o przyjaźni, miłości, zaufaniu i tolerancji. Prosta, choć nie do końca lekka historia przedstawiona przez nasze rewelacyjne polskie aktorki (i oczywiście aktorów) umili czas każdemu widzowi i zapali w sercu lampkę refleksji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.