Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15203 miejsce

Nagły przypływ gotówki

Zdarza się czasem tak, że nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pojawiają się duże pieniądze. Pierwsza myśl zazwyczaj obraca się wokół tematu, co można za to kupić. Jednak zaraz potem...

 / Fot. zgridprzychodzi otrzeźwienie i pomysł, by te pieniądze zainwestować - niech na siebie pracują. Niechybnie powstaje jednak pytanie: w co zainwestować? I w tym momencie zaczynają się schody.

Jest ryzyko, jest zabawa


Powszechnie wiadomo, że im większe ryzyko, tym większe możliwości zysku, jednak gra w kasynie to nie jest dobre rozwiązanie, ani tym bardziej, dobry sposób na szybkie pomnożenie pieniędzy. W krótkim czasie można wszystko stracić. Również gra na wyścigach konnych niesie ze sobą ryzyko niewspółmiernie wysokie do potencjalnych zysków. Jeśli ktoś lubi czuć adrenalinę oczywiście może te sposoby wypróbować, jednak historia uczy, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dużo rozsądniej jest wybrać sobie jakieś zaufane fundusze inwestycyjne zamknięte. Dlaczego zamknięte? Bo chociaż są bardziej ryzykowne niż te otwarte, a płynność finansowa w tym momencie ograniczona, to potencjalne zyski są znaczniejsze niż w otwartych. Oczywiście, zyski te są nieporównywalnie większe niż zyski z lokat czy oszczędzania na rachunkach bankowych.

Dobry fundusz inwestycyjny


Aby zainwestować pieniądze w fundusz inwestycyjny zamknięty przede wszystkim trzeba je mieć. Tutaj w grę nie wchodzą nieduże kwoty, gra toczy się o wysoką stawkę, a więc i kwota początkowa jest dosyć spora. Jednak dla kogoś, kto ma właśnie nadmiar gotówki i chce ją zainwestować, nie będzie to stanowiło problemu. Warto zdawać sobie sprawę z możliwości potencjalnych zysków i na tym budować zaufanie do funduszu inwestycyjnego. Jednak trzeba również pamiętać, że fundusz inwestycyjny nie jest gwarancją zysków, może także przynieść straty. Zazwyczaj zdarza się to nieczęsto, niemniej jednak ryzyko trzeba brać pod uwagę. Jeśli ktoś nie chce ryzykować, zawsze może zamrozić pieniądze w złocie lub diamentach. Co prawda realnego zysku z tego nie będzie, ale przynajmniej pieniądze nie stracą na wartości.


Fundusze inwestycyjne od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród inwestorów. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu. Ryzyko jest dużo mniejsze niż przy grach hazardowych, poza tym hazard w Polsce nie jest legalny. Z kolei potencjalne zyski są dużo większe niż w przypadku zamrożenia pieniędzy na lokacie lub trzymania ich na koncie oszczędnościowym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Artykuł to niestety stek bzdur niepopartych żadnymi faktami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto zdawać sobie sprawę z możliwości potencjalnych zysków i na tym budować zaufanie do funduszu inwestycyjnego.
-------------------------

Wobec tak postawionej sprawy, ja mam już zbudowane zaufanie do Totalizatora. Możliwości potencjalnych zysków - nie do przebicia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.