Facebook Google+ Twitter

Nagradzamy autorów Wiadomości24.pl

Muszę przyznać, że od pewnego czasu napisanie tekstu o nagrodach sprawia nam pewien kłopot. Piszecie coraz ciekawiej i coraz lepsze teksty. Nic dziwnego, że redakcja musi się nagłowić komu i za co przyznać nagrodę. Jak wygląda podsumowanie minionego tygodnia przeczytajcie sami.

Magda Grzebyk. To jeden z lepszych debiutów w naszej gazecie internetowej. A to za sprawą reportażu o polskich prostytutkach. „Jestem atrakcyjną, seksowną dziewczyną o pięknej, ponętnej figurze i dużym temperamencie. Zapraszam kulturalnych i miłych Panów...". Magda postanowiła sprawdzić kim są osoby, które zamieszczają takie ogłoszenia. Czytaj artykuł

Mariusz Lehmann, jest zawsze tam, gdzie... się pali. To dzięki niemu do redakcji w błyskawicznym tempie trafiają zdjęcia informujące o pożarach. A co więcej, zdjęcie z akcji ratunkowej pożaru składu styropianu na wrocławskich Maślicach, pojawiło się jako pierwsze w internecie. Mariuszu, gratulacje! Czytaj artykuł

Marek Ciesielczyk, jest z nami od niedawna. Na łamach Wiadomości24.pl informuje o sprawach, jakimi żyje Polonia w USA oraz o bolączkach mieszkańców Tarnowa. Na uwagę zasługują dwa jego materiały. Polonia chce się lustrować Czytaj artykuł i Grafficiarska wiosna w galicyjskim Tarnowie Czytaj artykuł.

Ale na tym nie koniec. Wyróżnienia otrzymują:

Damian Kazak. Autor Wiadomości24.pl z Płocka, był świadkiem nietypowej sytuacji. Wracając ze spaceru, miał okazję zobaczyć, jak młodociani bandyci planują kradzież samochodowego radia. Papier, kamień, nożyczki - kto ukradnie radio? – to wyróżniony przez redakcję artykuł.

Magda Duchnowska, wysłała do redakcji MMSa, pokazującego przystanek, na którym zmarła kobieta wysiadająca z tramwaju. Jej materiał wywołał burzliwą dyskusję na temat etyki dziennikarskiej. Redakcja postanowiła wyróżnić autorkę, za przekazanie informacji o tym wydarzeniu.

Macieja Lewandowskiego zafrapowała informacja, która pojawiła się w szkockich mediach o tym, że Lech Wałęsa może być potomkiem szkockiego bohatera narodowego Williama Wallace'a. Maciej postanowił samemu sprawdzić te doniesienia. Co wynikło z jego dochodzenia? Przeczytajcie sami.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziękuję :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za wyróżnienie :-).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki!
A powiem więcej mam akredytacje na maraton Wrocławia i zrobię wszystko żeby W24 miała jako pierwsza materiał ;-D

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulejszyn

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.