Facebook Google+ Twitter

Nagradzamy Grzegorza Chmielewskiego za interwencyjny materiał

Nagroda tygodnia - 150 złotych tym razem powędruje do Grzegorza Chmielewskiego za tekst "Interwencja: Jak Lublin odprowadza wodę deszczową?".

Tekst Grzegorza Chmielewskiego / Fot. screenTrochę jakby, zwłaszcza w komentarzach, niedoceniony, a przecież naszym zdaniem świetna dziennikarska robota. Grzegorz włożył wiele trudu w materiał - dopytywał, dowiadywał się, pstrykał fotografię. Dostrzegł problem w swoim otoczeniu i kompleksowo go opisał. Wagę tego newsa docenił regionalny dziennik "Kurier Lubelski", który przedrukował skróconą wersję tekstu 18 grudnia. To pierwszy taki tekst na naszych łamach. Zapraszamy Was, żebyście współtworzyli z nami Kurier. To Wy najlepiej wiecie co warte jest opisania. Co godne jest pochwały, a co skarcenia - pisała redakcja w komentarzu do tekstu naszego Autora.

Dla Grzegorza nagroda - 150 złotych.

Pragniemy także wyróżnić (i nagrodzić drobnymi upominkami) Macieja Malachowskiego (za wypatrzenie na półce sklepowej prezydenckiej wódki) i Tomasza Moczybroda (za relację z zawodów, których nikt nie oglądał - to kolejny dowód na to, że tylko dziennikarze obywatelscy mogą dotrzeć tam gdzie nie dociera nikt inny, a przede wszystkim potrafią dostrzegać na tym świecie ciekawe rzeczy.

Laureatów prosimy, by upewnili się, że w profilu mają stosowne dane (potrzebne do przelewu - Grzegorz, wysłania nagród - Maciek i Tomek). Przypominamy, że dane adresowe widzi tylko redakcja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Grzesiek, gratulacje! btw widzę, że poskutkowało ze zmianą tytułu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.