Facebook Google+ Twitter

Nagradzamy materiały z obchodów Święta Niepodległości

Sześć osób - autorów pięciu materiałów z obchodów Święta Niepodległości, nagradzamy książkami od Wydawnictwa Znak.

11 listopada, gdy zapada zmrok...
Nie-podległość
Wrocław: Obchody Święta Odzyskania Niepodległości
Święto Niepodległości w Warszawie
Marszałek Józef Piłsudski przejechał Traktem Królewskim

O co chodziło?

90. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w tym roku będzie obchodzona hucznie. Czeka nas wiele ciekawych imprez i uroczystości. Wielu z Was weźmie w nich udział, więc czemu przy okazji nie zrobić ciekawego materiału?

 / Fot. wydawnictwo ZnakW listopadzie przygotowaliśmy dla Was wiele konkursów, np. związany z obchodami dnia Wszystkich Świętych. Na długi weekend listopadowy przygotowaliśmy dwa, zazębiające się konkursy. Pierwszy z nich trwa od 8 do 11 listopada włącznie. Tematyka materiałów, które możecie nadsyłać jest dowolna.
 / Fot. wydawnictwo Znak
Drugi konkurs związany jest ze Świętem Niepodległości. Będzie trwał dużo krócej, gdyż czas na nadsyłanie materiałów macie tylko 11 listopada, do godziny 23. Wasze teksty, galerie lub filmy muszą być ściśle związane z obchodami Święta Niepodległości. Dla autorów najciekawszych materiałów przygotowaliśmy sześć różnych książek: "Towarszysze. Komunizm od początku do upadku. Historia zbrodniczej ideologii", , "Trzech kumpli", "Ze wspomnień szczęściarza", "Nikogo nie ma w domu", "Boże Narodzenie w Lost River" oraz "Droga do prawdy - autobiografia" Lecha Wałęsy.

Wyniki obu konkursów ogłosimy w środę 12 listopada, po godzinie 15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Za najbardziej namiętny pocałunek w historii nowożytnej Europy ... szefów dwóch zaprzyjaźnionych komuszych państw... Breżniewa i Honeckera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomieszanie z poplątaniem, oczywiście na temat postu powyżej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2008 14:53

Szanowni Państwo!
Dziewięćdziesiąta rocznica "odzyskania" NIEPODLEGŁOŚCI to wielka rzecz, ale w związku z tym mam pytanie: Czy tak naprawdę tą niepodległość odzyskaliśmy i ją MAMY??? Mam poważne wątpliwości.
W zasadzie wielki noblista L.W. obalił komunizm (Nas, czyli NARODU przy tym nie było), ale wepchał nas, czyli NARÓD spod komunistycznego "deszczu" pod lichwiarsko-kapitalistyczną "rynnę". Teraz noblista obraził się na naród, że ten nim poniewiera, oskarżając go o zdradę. To nie ja nawoływałem kapitalistów, by przyjeżdżali, inwestowali, kupowali, bogacili się.!!! Co z tego wyszło to widać, słychać i czuć.!!!
Przyjechali, kupili za całe 10 % wartości, a nawet mniej i łupią nas, czyli zajączków/kibiców lichwą i podatkami. Ciekawe co Państwo na to??? Dlaczego milczycie??? czyżby Wam życie zbrzydło?

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.