Facebook Google+ Twitter

Nagradzamy najlepszy materiał tygodnia

Podczas dyskusji nad tym, który materiał minionego tygodnia otrzyma nagrodę, najczęściej powtarzały się: informacja Piotra Bogdanowicza o przecieku na próbnej maturze, historia jak Santa Claus zastąpił Świętego Mikołaja Marty Wieszczyckiej i doniesienia o fałszywym alarmie bombowym z Krakowa.

Materiał Piotra Bogdanowicza. / Fot. Materiały własne.– Wszystko wskazuje na to, że doszło do przecieku na próbnej maturze - poinformował Piotr, w dodatku jako jedyny chyba dziennikarz w Polsce. Pisał o próbnej maturze, zorganizowanej przez wydawnictwo Operon. Zgodnie z poczynionymi wcześniej ustaleniami, szkoły, które zdecydowały się uczestniczyć w próbie, miały przeprowadzić egzaminy tego samego dnia, o tej samej porze. Jedna ze szkół w Rybniku zlekceważyła jednak terminarz i część egzaminów przeprowadziła wcześniej. To doprowadziło do przecieku - wielu uczniów z pobliskich szkół, na swoje egzaminy poszło z gotowcami, które dostali od kolegów. Materiał miał mnóstwo czytelników.

Materiał Marty Wieszczyckiej. / Fot. Materiały własne.Marta Wieszczycka zachwyciła nas historią, a właściwie opisem swego śledztwa, jak doszło do tego, że Santa Claus zastąpił Świętego Mikołaja. Marta prześledziła losy poczciwego świętego i splotu okoliczności, w jakich odziano go w czerwone futro, nasadzono czerwoną czapę i doklejono do sań z reniferami. Jak się okazuje, nie wszystko jest winą Coca-Coli...

Błyskawiczną reakcją na wydarzenia w Krakowie zaimponowali nam (wedle kolejności nadesłanych materiałów) Magdalena Kaczwińska i Michał Osienkiewicz. Dzięki nim wszyscy mogliśmy przeczytać relacje z pierwszej ręki, z ewakuacji trzech krakowskich galerii handlowych, gdzie doszło do fałszywego alarmu bombowego.

Nagrodę tygodnia otrzymuje Piotr Bogdanowicz. Dla Marty przygotowaliśmy nagrodę - świąteczną jednak niespodziankę. Przed Magdaleną Kaczwińską i Michałem Osienkiewiczem chylimy czoła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Gratulacje dla nagrodzonych :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo dla nagrodzonych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie dzięki za wyróżnienie i motywowanie do dalszej pracy.

Dołączam się do gratulacji - Piotrze, Marto, Magdaleno ;) - brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No.. i jest sprawiedliwość. Gratulacje ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w ogóle to Tomku, bardzo podoba mi się, jak zabawnie opisałeś mój artykuł - chodzi głównie o fragment "splotu okoliczności, w jakich odziano go w czerwone futro, nasadzono czerwoną czapę i doklejono do sań z reniferami." ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje dla wszystkich nagrodzonych ... świetne materiały i warte nagrody :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyróżnienie :)
I gratulacje dla zwycięzcy - Piotra Bogdanowicza :)
oraz dla współwyróżnionych - Magdy Kaczwińskiej i Michała Osienkiewicza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.12.2007 07:14

Gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O Maksie wcale nie zapomnieliśmy... Ale na razie... szaaa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.