Facebook Google+ Twitter

Nagroda dla serwisu Renault

W ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy laureatem pierwszego miejsca została Firma Renault Retail Group Warszawa Praga.

Statuetka dla nagrodzonej firmy / Fot. RenaultWyróżnienia przyznano w trzech kategoriach: Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy oraz Eko Flota (nagroda dla klientów firm zrzeszonych w PZWLP). Konkurs ma na celu nagradzanie firm przestrzegająych standardów etycznych i podnoszących jakość usług oferowanych partnerom z sektora wynajmu długoterminowego.

 / Fot. RenaultGłównymi kryteriami branymi pod uwagę przy wyborze zwycięzcy w kategorii
Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy były m.in. liczba specjalistycznych stanowisk
i wykwalifikowanego personelu, długość gwarancji na naprawę, liczba obsługiwanych towarzystw ubezpieczeniowych oraz szeroko pojęta jakość obsługi. Wyboru w tej kategorii (podobnie jak w kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych) dokonali przedstawiciele 15 firm członkowskich PZWLP.

Nagrodą w konkursie jest specjalnie przygotowana na tę okazję statuetka, składająca się w dużej mierze z metalowych części samochodowych. Nagrodę odebrał Michał Kalina, Prezes Zarządu Renault Retail Group Warszawa.

Źródło: Renault

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

olo
  • olo
  • 21.04.2011 10:12

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,67105,0,0 warto poczytać..firma gdzie nie szanuje się ludzi ,okrada się i oszukuje gwaranta i klientów...jedna wielka szajka .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.