Facebook Google+ Twitter

Nagroda dla Seweryna Lipońskiego, wyróżnienie dla Łukasza Konsora

Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Seweryn Lipoński za tekst "Egzamin na Politechnikę zamiast próbnej matury, uczniowie wcześniej znali zadania". Nagrodę niespodziankę wyślemy zaś Łukaszowi Konsorowi.

Materiał Seweryna Lipońskiego / Fot. screenW swoim materiale Seweryn ujawnił lenistwo Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Układający próbną maturę z matematyki (poziom rozszerzony) poszli na łatwiznę - zaserwowali piszącym, zamiast całkowicie nowego zestawu zadań, zeszłoroczny egzamin wstępny na Politechnikę Warszawską. Zdaniem przedstawiciela komisji, to żaden problem: - Próbna matura nie ma egzaminować z danego przedmiotu, tylko zapoznać zdających ze sposobem jej przeprowadzania - powiedziała pracownica CKE Sewerynowi. Tegoroczne próbne arkusze z rozszerzonej matematyki nie mogły być zaskoczeniem dla uczniów także z innego powodu. Jakiego? Krążyły w sieci od 10 stycznia.

Ciekawy temat i świetne, sumienne zrealizowanie materiału (zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej) - to już znaki rozpoznawcze materiałów Seweryna. Z przyjemnością, więc przelejemy na jego konto należną kwotę.

Pragniemy także wyróżnić materiał Łukasza Konsora. Prawie osiem tysięcy odsłon materiału "Polska szkoła katolicka" robi wrażenie. Autorowi wyślemy nagrodę niespodziankę. Łukaszu - sprawdź czy masz uzupełnione dane adresowe w profilu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, dzięki! :) Miałem wątpliwości, czy brać się za ten temat, bo cynk dostałem we wtorek wieczorem, gotowy materiał wysłałem w środę w południe, a gdzieś po drodze miałem jeszcze, nomen omen... próbną maturę, tyle że z polskiego. Na szczęście mnie to nie rozproszyło i chyba napisałem ją dobrze.

Gratulacje również dla Łukasza!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.01.2009 22:06

Dzięki ;)
Profil uzupełniłem. Zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.